Tvorba webu Detomatic

Comerto / Tvorba webu / Reference webů / Tvorba webu Detomatic

Tvorba webu Detomatic

Krátce o projektu

Projekt v kostce: Nová webová prezentace řešení nabízených společností Detomatic.
Pro: Detomatic s.r.o.
Rok tvorby: 2017
Web: www.detomatic.cz/

O klientovi

Tvorba webu Detomatic

Detomatic vyrábí a prodává zařízení pro automatizaci vjezdových a vstupních systémů. Sortiment společnosti zahrnuje automatické závory, turnikety, platební systémy, čtečky a řadu dalších dílčích zařízení.

Především ale firma Detomatic dokáže navrhnout a nainstalovat celé řešení kontroly vjezdu či vstupu v menších i rozsáhlých soukromých nebo komerčních prostorech a veřejných parkovištích. Systémy Detomatic vynikají spolehlivostí, dlouhou životností a příkladnou použitelností. Samozřejmostí je technická podpora a odborný servis.


Více o klientovi naleznete na www.detomatic.cz/

Zadání klienta

Společně s rebrandingem, který přinesl novou značku Detomatic, bylo zapotřebí vytvořit také nové webové stránky.

Klient si představoval elegantní web, který bude prezentovat nabízené produkty a řešení, umožní návštěvníkům zjistit jejich základní technické parametry a snadno vyjádřit zájem, požádat o bližší informace či návrh řešení.

Výsledné řešení

Připravili jsme web, který ve svém grafickém ztvárnění zohledňuje nově navrženou vizuální identitu značky Detomatic, obsahuje prvky vyžadované klientem a zároveň působí současným a vizuálně čistým dojmem.

Stránky jsou responzivní – bez problému se zobrazují a používají na většině běžně používaných zařízení. Obsahují katalog se specifikací produktů, dokumenty ke stažení a možnost rychlé poptávky nebo kontaktu. Web prezentuje konkurenční výhody a hotové realizace, čímž podporuje důvěryhodnost a výjimečnost značky Detomatic.


www.detomatic.cz/

Další screenshoty webu

Tvorba webu Detomatic
Tvorba webu Detomatic
Tvorba webu Detomatic
Tvorba webu Detomatic

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.