Tvorba nového webu pro svatební studio My Day

Tvorba nového webu pro svatební studio My Day
Pro: My Day
Realizace: 2021
www.my-day.cz

O klientovi

My Day je brněnské svatební studio – půjčovna svatebních šatů, které poptávalo tvorbu svého prvního webu. 

Narození, první den ve škole nebo právě svatba. V životě člověka není moc důležitějších a krásnějších dnů. Bez zbytečných nervů, za krásného počasí na výjimečném místě, uprostřed rodiny a nejbližších přátel. Takovou svatbu by chtěl každý. Zejména nevěsty pak tento svůj velký den a jeho přípravu intenzívně prožívají. Aby si mohly ten den užít bez starostí, proto jim s výběrem svatebních šatů pomáhá studio My Day.

Více o klientovi na www.my-day.cz

Zadání klienta

Svatební salón nepotřebuje komplikovaný web. Pro klienta byl důležitý jednoduchý, čistý vzhled a schopnost stránek působit přívětivě a důvěryhodně. Prostě ztělesnit to, čím studio My day skutečně je: někdo, kdo na sebe přebere kus starostí a vám často hektické svatební plánování usnadní.

To znamená příjemně sexy design, katalog naplněný fotkami budící chuť si šaty hned vyzkoušet a také informace, které výběr a úpravu svatební róby k zapůjčení co nejvíce zjednoduší.

Protože šlo o úplně nový web, měla být i celá realizace podobně jako příprava svatby – co nejvíce „napohodu“.

Jak web vypadá

Mobilní verze stránek

Výsledné řešení

Web jsme budovali takříkajíc na zelené louce – od výběru a zakoupení domény. Cizelovali jsme klientovy představy do finální podoby, vytipovali jsme důležité stránky, sestavili hierarchii a rozložení webu. Zajistili jsme a vyladili grafiku – včetně loga a tzv. favicon.

Přesto i tento web získal jednu zvláštnost, která ho od ostatních odlišuje. Klient největší důraz klade na komunikaci po e-mailu. I proto jsme museli do webu implementovat a přizpůsobit externí rezervační modul, který veškerou komunikaci s rezervací usnadní. S možností objednávky termínu zkoušení šatů souviselo i napojení on-line platební brány.

Jakkoliv u webu svatebního studia rozhoduje o jeho úspěchu první dojem, který vyvolá, nemohli jsme při realizaci opomenout ani poněkud všední technické záležitosti: správné nastavení robots.txt a generování sitemap.xml, kontrolu případných duplicit v názvech stránek. Napojili jsme web na analytické nástroje umožňující měřit, jak roste návštěvnost a jak se daří plnit hlavní konverzní cíl – odeslání objednávky.

A protože podobně jako u zdárného průběhu svatby rozhoduje příprava všech maličkostí, než jsme klientovi web k předali k užívání, naučili jsme ho s administrací webu pracovat.

Jak vypadá designově čistý web pro svatební studio?

Jednoduchý, nový web, spoustu velkých fotografií, žádný zbytečný text

Podobné reference

Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport

Nový přehledný a intuitivní web s moduly a snadnou administrací pro Šenkýř Motorsport.
Tvorba nového webu pro HalyComp

Tvorba nového webu pro HalyComp

HalyComp se specializuje na projekci, výstavbu a rekonstrukci ocelových a betonových hal. HalyComp vytváří...
Tvorba nového webu pro DUCK & DOG

Tvorba nového webu pro DUCK & DOG

Kreativní návrh a realizace webu pro moravský řemeslný pivovar.
Tvorba nového webu Kamenbrno.cz

Tvorba nového webu Kamenbrno.cz

Společnost Kámen Brno byla založena v roce 1991 a její hlavní činností je těžba a dobývání kamene ve...