Tvorba nového webu pro svatební studio My Day

Tvorba nového webu pro svatební studio My Day
Pro: My Day
Realizace: 2021
www.my-day.cz

O klientovi

My Day je brněnské svatební studio – půjčovna svatebních šatů, které poptávalo tvorbu svého prvního webu. 

Narození, první den ve škole nebo právě svatba. V životě člověka není moc důležitějších a krásnějších dnů. Bez zbytečných nervů, za krásného počasí na výjimečném místě, uprostřed rodiny a nejbližších přátel. Takovou svatbu by chtěl každý. Zejména nevěsty pak tento svůj velký den a jeho přípravu intenzívně prožívají. Aby si mohly ten den užít bez starostí, proto jim s výběrem svatebních šatů pomáhá studio My Day.

Více o klientovi na www.my-day.cz

Zadání klienta

Svatební salón nepotřebuje komplikovaný web. Pro klienta byl důležitý jednoduchý, čistý vzhled a schopnost stránek působit přívětivě a důvěryhodně. Prostě ztělesnit to, čím studio My day skutečně je: někdo, kdo na sebe přebere kus starostí a vám často hektické svatební plánování usnadní.

To znamená příjemně sexy design, katalog naplněný fotkami budící chuť si šaty hned vyzkoušet a také informace, které výběr a úpravu svatební róby k zapůjčení co nejvíce zjednoduší.

Protože šlo o úplně nový web, měla být i celá realizace podobně jako příprava svatby – co nejvíce „napohodu“.

Jak web vypadá

Mobilní verze stránek

Výsledné řešení

Web jsme budovali takříkajíc na zelené louce – od výběru a zakoupení domény. Cizelovali jsme klientovy představy do finální podoby, vytipovali jsme důležité stránky, sestavili hierarchii a rozložení webu. Zajistili jsme a vyladili grafiku – včetně loga a tzv. favicon.

Přesto i tento web získal jednu zvláštnost, která ho od ostatních odlišuje. Klient největší důraz klade na komunikaci po e-mailu. I proto jsme museli do webu implementovat a přizpůsobit externí rezervační modul, který veškerou komunikaci s rezervací usnadní. S možností objednávky termínu zkoušení šatů souviselo i napojení on-line platební brány.

Jakkoliv u webu svatebního studia rozhoduje o jeho úspěchu první dojem, který vyvolá, nemohli jsme při realizaci opomenout ani poněkud všední technické záležitosti: správné nastavení robots.txt a generování sitemap.xml, kontrolu případných duplicit v názvech stránek. Napojili jsme web na analytické nástroje umožňující měřit, jak roste návštěvnost a jak se daří plnit hlavní konverzní cíl – odeslání objednávky.

A protože podobně jako u zdárného průběhu svatby rozhoduje příprava všech maličkostí, než jsme klientovi web k předali k užívání, naučili jsme ho s administrací webu pracovat.

Jak vypadá designově čistý web pro svatební studio?

Jednoduchý, nový web, spoustu velkých fotografií, žádný zbytečný text

Podobné reference

Tvorba nového webu pro Sporten

Tvorba nového webu pro Sporten

Nový web s moderním a jednoduchým designem pro značku s vybavením na lyžování a běžkování Sporten, zaměřený na prezentaci...
Tvorba nového e-shopu REPELENT PREDATOR

Tvorba nového e-shopu REPELENT PREDATOR

Leroy Cosmetics s.r.o. je ryze česká společnost, která za pomoci unikátních receptur vyrábí velmi populární...
Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport

Nový přehledný a intuitivní web s moduly a snadnou administrací pro Šenkýř Motorsport.
Tvorba nového webu pro HalyComp

Tvorba nového webu pro HalyComp

HalyComp se specializuje na projekci, výstavbu a rekonstrukci ocelových a betonových hal. HalyComp vytváří...