Tvorba nového webu pro RSM Akrapovič

Tvorba nového webu pro RSM Akrapovič
Pro: RSM Akrapovič
Realizace: 2020
www.rsm-performance.cz

O klientovi

RSM Akrapovič nabízí širokou škálu výfukových systémů, materiálů a koncovek výfuků pro automobily. Jsou výhradním distributorem automobilových výfuků značky Akrapovič pro Českou a Slovenskou republiku. Za tímto webem stojí český automobilový závodník Robert Šenkýř. Mimo distribuci automobilových výfuků Akrapovič zajišťuje Šenkýř motorsport prodej náhradních dílů pro BMW vozy, organizují kurzy sportovní jízdy a zajišťují servis sportovních vozů.

Více o klientovi na www.rsm-performance.cz

Zadání klienta

Jako distributor automobilových výfuků bylo hlavním klientovým požadavkem vytvořit web, který bude umožňovat jednoduchý import a správu veškerých produktů Akrapovič včetně důležitých informací. Výfuky a jednotlivé komponenty častokrát pasují na různé typy vozů, a proto bylo důležité tuto informaci v detailu produktu uvést. Druhým požadavkem klienta bylo rychlé vytvoření a spuštění webu.

Jak web vypadá

Mobilní verze stránek

Výsledné řešení

V rekordním čase jsme vytvořili web, který je jednoduchý pro administrátory, ale také pro uživatele. Na pozadí webu fungují dva moduly, kdy jeden z nich je určen pro správu katalogu a druhý pro správu prodejců. Modul pro katalog umožňuje snadný import produktů a jejich fotografií, audio záznamů a doplňkových manuálů (souborů) ke stažení. Zároveň modul zajišťuje jejich následnou snadnou úpravu. Pomocí modulu je zajištěno automatizované propisování/zobrazení všude tam, kde je potřeba.

 

V detailu produktu uživatel najde veškeré podstatné informace od popisu, fotografií, technických údajů až po zvuk. Modul detailu produktu je speciálně vyvinut pro technické údaje. Podstatnou částí je také informace o možnosti použití produktu k jiným typům vozů. Veškeré informace jsou předpřipravené pro SEO. 


Při tvorbě webu jsme mysleli také na uživatele, kteří na web přišli z důvodu rychlého nalezení produktu ke konkrétnímu vozu majitele. Pro tento účel jsme vytvořili dvě možnosti vyhledávání. První z nich je proklikání skrze značku a přesný typ vozidla včetně roku výroby až k produktům, které jsou pro dané vozidlo určeno. Další možností je využít rychlé vyhledávání v levé části webu.

Podívejte se na video, jak nově vytvořený web vypadá

Podobné reference

Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport

Nový přehledný a intuitivní web s moduly a snadnou administrací pro Šenkýř Motorsport.
Tvorba nového e-shopu Twinsport.cz

Tvorba nového e-shopu Twinsport.cz

Úkolem bylo vytvoření moderního responzivního e-shopu pro prodejce jízdních kol, elektrokol a cyklodoplňků s napojením na...
Fruli - tvorba webu

Fruli - tvorba webu

Společnost fruli company s.r.o. stojí za ruční výrobou výjimečných přírodních sirupů, chutných čokolád,...
Tvorba nového webu KRÁLOVOPOLSKÁ, a.s.

Tvorba nového webu KRÁLOVOPOLSKÁ, a.s.

Nový web si firma nadělila ke 130. výročí založení. Oslavy, které provází tuto významnou událost, se opírají právě o redesignovaný...