Tvorba nového webu pro RSM Akrapovič

Tvorba nového webu pro RSM Akrapovič
Pro: RSM Akrapovič
Realizace: 2020
www.rsm-performance.cz

O klientovi

RSM Akrapovič nabízí širokou škálu výfukových systémů, materiálů a koncovek výfuků pro automobily. Jsou výhradním distributorem automobilových výfuků značky Akrapovič pro Českou a Slovenskou republiku. Za tímto webem stojí český automobilový závodník Robert Šenkýř. Mimo distribuci automobilových výfuků Akrapovič zajišťuje Šenkýř motorsport prodej náhradních dílů pro BMW vozy, organizují kurzy sportovní jízdy a zajišťují servis sportovních vozů.

Více o klientovi na www.rsm-performance.cz

Zadání klienta

Jako distributor automobilových výfuků bylo hlavním klientovým požadavkem vytvořit web, který bude umožňovat jednoduchý import a správu veškerých produktů Akrapovič včetně důležitých informací. Výfuky a jednotlivé komponenty častokrát pasují na různé typy vozů, a proto bylo důležité tuto informaci v detailu produktu uvést. Druhým požadavkem klienta bylo rychlé vytvoření a spuštění webu.

Jak web vypadá

Mobilní verze stránek

Výsledné řešení

V rekordním čase jsme vytvořili web, který je jednoduchý pro administrátory, ale také pro uživatele. Na pozadí webu fungují dva moduly, kdy jeden z nich je určen pro správu katalogu a druhý pro správu prodejců. Modul pro katalog umožňuje snadný import produktů a jejich fotografií, audio záznamů a doplňkových manuálů (souborů) ke stažení. Zároveň modul zajišťuje jejich následnou snadnou úpravu. Pomocí modulu je zajištěno automatizované propisování/zobrazení všude tam, kde je potřeba.

Další specifické části

V detailu produktu uživatel najde veškeré podstatné informace od popisu, fotografií, technických údajů až po zvuk. Modul detailu produktu je speciálně vyvinut pro technické údaje. Podstatnou částí je také informace o možnosti použití produktu k jiným typům vozů. Veškeré informace jsou předpřipravené pro SEO. 


Při tvorbě webu jsme mysleli také na uživatele, kteří na web přišli z důvodu rychlého nalezení produktu ke konkrétnímu vozu majitele. Pro tento účel jsme vytvořili dvě možnosti vyhledávání. První z nich je proklikání skrze značku a přesný typ vozidla včetně roku výroby až k produktům, které jsou pro dané vozidlo určeno. Další možností je využít rychlé vyhledávání v levé části webu.

Podívejte se na video, jak nově vytvořený web vypadá

Podobné reference

Tvorba nového webu pro Sporten

Tvorba nového webu pro Sporten

Nový web s moderním a jednoduchým designem pro značku s vybavením na lyžování a běžkování Sporten, zaměřený na prezentaci...
Tvorba nového e-shopu REPELENT PREDATOR

Tvorba nového e-shopu REPELENT PREDATOR

Leroy Cosmetics s.r.o. je ryze česká společnost, která za pomoci unikátních receptur vyrábí velmi populární...
Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport

Nový přehledný a intuitivní web s moduly a snadnou administrací pro Šenkýř Motorsport.
Tvorba nového webu pro HalyComp

Tvorba nového webu pro HalyComp

HalyComp se specializuje na projekci, výstavbu a rekonstrukci ocelových a betonových hal. HalyComp vytváří...