Tvorba nového webu pro RSM Akrapovič

Comerto / Tvorba webu / Reference webů / Tvorba nového webu pro RSM Akrapovič

Tvorba nového webu pro RSM Akrapovič - Reference

O klientovi

RSM Akrapovič nabízí širokou škálu výfukových systémů, materiálů a koncovek výfuků pro automobily. Jsou výhradním distributorem automobilových výfuků značky Akrapovič pro Českou a Slovenskou republiku. Za tímto webem stojí český automobilový závodník Robert Šenkýř. Mimo distribuci automobilových výfuků Akrapovič zajišťuje Šenkýř motorsport prodej náhradních dílů pro BMW vozy, organizují kurzy sportovní jízdy a zajišťují servis sportovních vozů.


Více o klientovi naleznete na www.rsm-performance.cz/

Zadání klienta

Jako distributor automobilových výfuků bylo hlavním klientovým požadavkem vytvořit web, který bude umožňovat jednoduchý import a správu veškerých produktů Akrapovič včetně důležitých informací. Výfuky a jednotlivé komponenty častokrát pasují na různé typy vozů, a proto bylo důležité tuto informaci v detailu produktu uvést. Druhým požadavkem klienta bylo rychlé vytvoření a spuštění webu.

Výsledné řešení

V rekordním čase jsme vytvořili web, který je jednoduchý pro administrátory, ale také pro uživatele. Na pozadí webu fungují dva moduly, kdy jeden z nich je určen pro správu katalogu a druhý pro správu prodejců. Modul pro katalog umožňuje snadný import produktů a jejich fotografií, audio záznamů a doplňkových manuálů (souborů) ke stažení. Zároveň modul zajišťuje jejich následnou snadnou úpravu. Pomocí modulu je zajištěno automatizované propisování/zobrazení všude tam, kde je potřeba.

 

V detailu produktu uživatel najde veškeré podstatné informace od popisu, fotografií, technických údajů až po zvuk. Modul detailu produktu je speciálně vyvinut pro technické údaje. Podstatnou částí je také informace o možnosti použití produktu k jiným typům vozů. Veškeré informace jsou předpřipravené pro SEO. 


Při tvorbě webu jsme mysleli také na uživatele, kteří na web přišli z důvodu rychlého nalezení produktu ke konkrétnímu vozu majitele. Pro tento účel jsme vytvořili dvě možnosti vyhledávání. První z nich je proklikání skrze značku a přesný typ vozidla včetně roku výroby až k produktům, které jsou pro dané vozidlo určeno. Další možností je využít rychlé vyhledávání v levé části webu.

Podívejte se na video, jak nově vytvořený web vypadá


www.rsm-performance.cz/

Další screenshoty webu

Tvorba nového webu pro RSM Akrapovič - Reference
Tvorba nového webu pro RSM Akrapovič - Reference
Tvorba nového webu pro RSM Akrapovič - Reference

Mobilní verze stránek

Tvorba nového webu pro RSM Akrapovič - Reference
Tvorba nového webu pro RSM Akrapovič - Reference

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference