Tvorba nového webu pro RamenX

Tvorba nového webu pro RamenX
Pro: pasta impianti s.r.o.
Realizace: 2020
www.ramenx.cz

O klientovi

Společnost pasta impianti s.r.o. se zabývá prodejem a servisem strojů na výrobu těstovin. Společnost realizuje přímé zastoupení italských značek La Parmigiana s.r.l. a Capitani S.N.C. na českém a slovenském trhu. pasta impianti s.r.o. působí na českém trhu od roku 2007.

Více o klientovi na pastaimpianti.cz.

Zadání klienta

Vytvořit prezentační stránku pro specifický typ stroje a zpropagovat jeho existenci. Jedná se o zařízení Capitani na ramen nudle (KTS 160 verze Ramen). Primárně má produktový web sloužit pro zákazníky z oboru gastro (restaurace, pizzerie …) nebo pro výrobce potravin. Měl by těmto potenciálním zájemcům předat maximum vstupních informací a vzbudit zájem o výrobní stroj. 

Jak web vypadá

Mobilní verze stránek

Výsledné řešení

V souladu s instrukcemi klienta jsme se rozhodli řešit web jako singlepage, která má zájemcům jasně a postupně odpovědět na základní otázky ohledně stroje a nabídnout možnosti, jak stroj získat. Stránka má následující logiku: popis stroje > typy vyráběných těstovin > pro koho je stroj určen > výhody a reference > poptávka.

Aplikované moduly: galerie, formulář.

Detaily, které bychom rádi zmínili: web i v anglické verzi.

Podobné reference

Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport

Nový přehledný a intuitivní web s moduly a snadnou administrací pro Šenkýř Motorsport.
Tvorba nového e-shopu Twinsport.cz

Tvorba nového e-shopu Twinsport.cz

Úkolem bylo vytvoření moderního responzivního e-shopu pro prodejce jízdních kol, elektrokol a cyklodoplňků s napojením na...
Fruli - tvorba webu

Fruli - tvorba webu

Společnost fruli company s.r.o. stojí za ruční výrobou výjimečných přírodních sirupů, chutných čokolád,...
Tvorba nového webu KRÁLOVOPOLSKÁ, a.s.

Tvorba nového webu KRÁLOVOPOLSKÁ, a.s.

Nový web si firma nadělila ke 130. výročí založení. Oslavy, které provází tuto významnou událost, se opírají právě o redesignovaný...