Tvorba nového webu pro KAMJINAM

Tvorba nového webu pro KAMJINAM
Pro: KAMJINAM
Realizace: 2021
www.kamjinam.cz

O klientovi

Lokalita na samém okraji města, kde brněnské sídliště pomalu přechází do otevřené krajiny, je jako stvořená pro kvalitní restauraci. A nejen tu. Louka rozprostírající se směrem k rybníku a okolním lesům přímo láká na pořádání svateb a jiných slavností a oslav. Zájemcům areál nabízí i 4 pokoje, kde mohou pohodlně přespat.

Moderní restaurace KAMJINAM s dobrou dostupností na MHD je také výborným výchozím (nebo naopak cílovým) bodem pro rodinné výlety do kopečků v okolí brněnské přehrady. Pro pěší i cyklisty, kteří chtějí zakončit povedený výlet na dobrém pivu, domácí limonádě a třeba pečených žebrech.

Areál kolem restaurace KAMJINAM ale dokáže poskytnou klidné a pohodové zázemí pro firemní akce a teambuildingy, které místo soutěžení nabídnou spíše příjemný „pokec“, dobré víno, pivo a grilovačku.

Více o klientovi na www.kamjinam.cz

Zadání klienta

Ambicióznímu projektu brzy přestal starý web vyhovovat – areál KAMJINAM ho jednoduše přerostl. Starý web byl nevýrazný, prostě obyčejný. Klient proto poptával modernější, elegantní řešení se spoustou hezkých fotek a s uvolněnými texty, které budou nevtíravě lákat k návštěvě a ochutnání třebas jen „tataráku“ s pivkem. Nebo k pronájmu celého areálu.

Pro klienta byl tak důležitý také jednoduchý a bezchybný rezervační systém.

Jak web vypadá

Mobilní verze stránek

Výsledné řešení

Naše práce na novém webu KAMJINAM začala analýzou konkurence, namyšlením obsahových dispozic a přípravou struktury a navigace. Když klient odsouhlasil grafický návrh úvodní strany, schválenou grafiku jsme implementovali. A rozpracovali i na další stránky webu. Nasadili jsme redakční systém a propojili ho se šablonami.

Pomohli jsme vyladit a trochu „očesat texty“. Pohráli jsme si i s drobnou animací na titulní straně – decentně naznačuje scrollování dolů k nabídce jídla a občerstvení. Web také dostal speciální ochutnávku z naší vývojářské kuchyně – modul jídelní lístek.

Protože dobrý recept potřebuje všechny ingredience, nezapomněli jsme ani test funkčnosti objednávkových formulářů a kontrolu (případně napojení) analytických nástrojů, zda třeba právě objednávky správně měří.

Jak nový web KAMJINAM.cz vypadá?

Podívejte se na video, jak nový web KAMJINAM.cz vypadá.

Podobné reference

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Moderní přístup k webdesignu si vysloužil projekt Maxmilian Develop, pro který jsme připravili kompletně nový web charakteristický...
Redesign webu hotelu Continental Brno se zaměřením na SEO

Redesign webu hotelu Continental

Nový web pro Continental Brno, známý brněnský hotel s dlouholetou tradicí, se speciálním zaměřením na prezentaci služeb a...
Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Modernizace webu pro českého výrobce systémů na vysoušení zdiva Drypol®. Největší výzvou bylo zachování dobré optimalizace,...
Tvorba webu na míru pro NANO - AUDIT

Tvorba webu pro NANO - AUDIT

Nový web pro účetní a auditorskou firmu NANO - AUDIT, který byl vytvořen na míru od loga a grafiky přes wireframe a strukturu...