Tvorba nového webu pro HalyComp

Tvorba nového webu pro HalyComp
Pro: HalyComp s.r.o
Realizace: 2020
halycomp.cz

O klientovi

HalyComp se specializuje na projekci, výstavbu a rekonstrukci ocelových a betonových hal. HalyComp vytváří skladové či výrobní haly, sportovní, administrativní, zemědělské budovy i další typy staveb. V rámci své činnosti poskytuje firma konzultace projektu, statické posouzení, výrobu, dodávku a montáž všech součástí stavby včetně hlavní konstrukce, opláštění, střechy a případného příslušenství. 

Důležité jsou pro firmu referenční doporučení = většina nových zákazníků přichází přes doporučení dřívějších zákazníků. Proto se kvalita a servis bedlivě střeží, aby spokojenost a doporučování pokračovalo. 

Více o klientovi na halycomp.cz

Zadání klienta

Klient požadoval zpracování studie pro tvorbu webu s následnou realizace kompletního redesignu původních webových stránek za účelem prezentace referenčních projektů a propagace nabízených služeb a jejich typologie s ohledem na snadnou funkčnost i administraci, kterou stávající web měl dle slov samotného klienta velmi špatnou. Pro účely tvorby atraktivního poutavého designu se zpracoval i návrh nového loga.

Jak web vypadá

Mobilní verze stránek

Výsledné řešení

Finální podoba webu vychází ze vstupní analýzy struktury původního webu, která byla přepracována do přehlednější a logičtější podoby. Tento přístup byl plně aplikován i v rámci blokové nabídky služeb, resp. typologie jednotlivých hal. Grafické řešení bylo přizpůsobeno tomuto konceptu. Hlavní vizuální důraz byl zaměřen na přehlednost a intuitivnost při průchodu webem a poutavost svěžími barvami.

S ohledem na zaměření firmy byl vytvořen spíše techničtější s důrazem na „svěží“ pojetí bez složitějších efektů a animací. Barevné řešení vychází z koncepce loga. Celý web je přehledně řešen, přičemž je kladen hlavní důraz na navigační složku. Podstatnou částí zvýrazněnou v designu je možnost rychlého kontaktu a také možnost rychlého přechodu ke kalkulaci.

Nejen přehlednost produktového portfolia z pohledu návštěvníka webu, ale také požadavek zadavatele webu na snadnou administraci produktových položek, nás vedla k nasazení modulu katalogu, který byl doplněn o rozšířenou funkčnost typu vypisování relevantních typů referencí, které si klient v budoucnu chce kategorizovat pro jednotlivé typy hal. 

 

Zajímavosti

  • Zakázkový kalkulátor dle specifikace zadavatele https://halycomp.cz/inquiry-cz
  • Tvorba vizuálu nového loga
  • Návrh a zpracování ikon pro jednotlivé typy hal

Podobné reference

Tvorba nového webu pro Sporten

Tvorba nového webu pro Sporten

Nový web s moderním a jednoduchým designem pro značku s vybavením na lyžování a běžkování Sporten, zaměřený na prezentaci...
Tvorba nového e-shopu REPELENT PREDATOR

Tvorba nového e-shopu REPELENT PREDATOR

Leroy Cosmetics s.r.o. je ryze česká společnost, která za pomoci unikátních receptur vyrábí velmi populární...
Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport

Nový přehledný a intuitivní web s moduly a snadnou administrací pro Šenkýř Motorsport.
Tvorba nového webu pro DUCK & DOG

Tvorba nového webu pro DUCK & DOG

Kreativní návrh a realizace webu pro moravský řemeslný pivovar.