Tvorba nového webu pro HalyComp

Tvorba nového webu pro HalyComp
Pro: HalyComp s.r.o
Realizace: 2020
halycomp.cz

O klientovi

HalyComp se specializuje na projekci, výstavbu a rekonstrukci ocelových a betonových hal. HalyComp vytváří skladové či výrobní haly, sportovní, administrativní, zemědělské budovy i další typy staveb. V rámci své činnosti poskytuje firma konzultace projektu, statické posouzení, výrobu, dodávku a montáž všech součástí stavby včetně hlavní konstrukce, opláštění, střechy a případného příslušenství. 

Důležité jsou pro firmu referenční doporučení = většina nových zákazníků přichází přes doporučení dřívějších zákazníků. Proto se kvalita a servis bedlivě střeží, aby spokojenost a doporučování pokračovalo. 

Více o klientovi na halycomp.cz

Zadání klienta

Klient požadoval zpracování studie pro tvorbu webu s následnou realizace kompletního redesignu původních webových stránek za účelem prezentace referenčních projektů a propagace nabízených služeb a jejich typologie s ohledem na snadnou funkčnost i administraci, kterou stávající web měl dle slov samotného klienta velmi špatnou. Pro účely tvorby atraktivního poutavého designu se zpracoval i návrh nového loga.

Jak web vypadá

Mobilní verze stránek

Výsledné řešení

Finální podoba webu vychází ze vstupní analýzy struktury původního webu, která byla přepracována do přehlednější a logičtější podoby. Tento přístup byl plně aplikován i v rámci blokové nabídky služeb, resp. typologie jednotlivých hal. Grafické řešení bylo přizpůsobeno tomuto konceptu. Hlavní vizuální důraz byl zaměřen na přehlednost a intuitivnost při průchodu webem a poutavost svěžími barvami.

S ohledem na zaměření firmy byl vytvořen spíše techničtější s důrazem na „svěží“ pojetí bez složitějších efektů a animací. Barevné řešení vychází z koncepce loga. Celý web je přehledně řešen, přičemž je kladen hlavní důraz na navigační složku. Podstatnou částí zvýrazněnou v designu je možnost rychlého kontaktu a také možnost rychlého přechodu ke kalkulaci.

Nejen přehlednost produktového portfolia z pohledu návštěvníka webu, ale také požadavek zadavatele webu na snadnou administraci produktových položek, nás vedla k nasazení modulu katalogu, který byl doplněn o rozšířenou funkčnost typu vypisování relevantních typů referencí, které si klient v budoucnu chce kategorizovat pro jednotlivé typy hal. 

 

Zajímavosti

  • Zakázkový kalkulátor dle specifikace zadavatele https://halycomp.cz/inquiry-cz
  • Tvorba vizuálu nového loga
  • Návrh a zpracování ikon pro jednotlivé typy hal

Podobné reference

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Moderní přístup k webdesignu si vysloužil projekt Maxmilian Develop, pro který jsme připravili kompletně nový web charakteristický...
Redesign webu hotelu Continental Brno se zaměřením na SEO

Redesign webu hotelu Continental

Nový web pro Continental Brno, známý brněnský hotel s dlouholetou tradicí, se speciálním zaměřením na prezentaci služeb a...
Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Modernizace webu pro českého výrobce systémů na vysoušení zdiva Drypol®. Největší výzvou bylo zachování dobré optimalizace,...
Tvorba webu na míru pro NANO - AUDIT

Tvorba webu pro NANO - AUDIT

Nový web pro účetní a auditorskou firmu NANO - AUDIT, který byl vytvořen na míru od loga a grafiky přes wireframe a strukturu...