Tvorba nového webu pro HalyComp

Comerto / Tvorba webu / Reference webů / Tvorba nového webu pro HalyComp

Tvorba nového webu pro HalyComp - Reference

O klientovi

Tvorba nového webu pro HalyComp - Reference

HalyComp se specializuje na projekci, výstavbu a rekonstrukci ocelových a betonových hal. HalyComp vytváří skladové či výrobní haly, sportovní, administrativní, zemědělské budovy i další typy staveb. V rámci své činnosti poskytuje firma konzultace projektu, statické posouzení, výrobu, dodávku a montáž všech součástí stavby včetně hlavní konstrukce, opláštění, střechy a případného příslušenství. 

Důležité jsou pro firmu referenční doporučení = většina nových zákazníků přichází přes doporučení dřívějších zákazníků. Proto se kvalita a servis bedlivě střeží, aby spokojenost a doporučování pokračovalo. 


Více o klientovi naleznete na halycomp.cz/

Zadání klienta

Klient požadoval zpracování studie pro tvorbu webu s následnou realizace kompletního redesignu původních webových stránek za účelem prezentace referenčních projektů a propagace nabízených služeb a jejich typologie s ohledem na snadnou funkčnost i administraci, kterou stávající web měl dle slov samotného klienta velmi špatnou. Pro účely tvorby atraktivního poutavého designu se zpracoval i návrh nového loga.

Výsledné řešení

Finální podoba webu vychází ze vstupní analýzy struktury původního webu, která byla přepracována do přehlednější a logičtější podoby. Tento přístup byl plně aplikován i v rámci blokové nabídky služeb, resp. typologie jednotlivých hal. Grafické řešení bylo přizpůsobeno tomuto konceptu. Hlavní vizuální důraz byl zaměřen na přehlednost a intuitivnost při průchodu webem a poutavost svěžími barvami.

S ohledem na zaměření firmy byl vytvořen spíše techničtější s důrazem na „svěží“ pojetí bez složitějších efektů a animací. Barevné řešení vychází z koncepce loga. Celý web je přehledně řešen, přičemž je kladen hlavní důraz na navigační složku. Podstatnou částí zvýrazněnou v designu je možnost rychlého kontaktu a také možnost rychlého přechodu ke kalkulaci.

Nejen přehlednost produktového portfolia z pohledu návštěvníka webu, ale také požadavek zadavatele webu na snadnou administraci produktových položek, nás vedla k nasazení modulu katalogu, který byl doplněn o rozšířenou funkčnost typu vypisování relevantních typů referencí, které si klient v budoucnu chce kategorizovat pro jednotlivé typy hal. 

Zajímavosti:

  • Zakázkový kalkulátor dle specifikace zadavatele https://halycomp.cz/inquiry-cz
  • Tvorba vizuálu nového loga
  • Návrh a zpracování ikon pro jednotlivé typy hal

halycomp.cz/

Další screenshoty webu

Tvorba nového webu pro HalyComp - Reference
Tvorba nového webu pro HalyComp - Reference
Tvorba nového webu pro HalyComp - Reference

Mobilní verze stránek

Tvorba nového webu pro HalyComp - Reference
Tvorba nového webu pro HalyComp - Reference

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference