Tvorba nového webu pro Alpidýha

Tvorba nového webu pro Alpidýha
Pro: ALPI-DÝHA, spol. s r.o.
Realizace: 2020
www.alpidyha.cz

O klientovi

Společnost Alpi-dýha se zabývá dovozem a prodejem dýhy od italského výrobce Alpi S.p.A. už od roku 1993. Dýhy Alpi nabízí materiál konstantní v požadovaných rozměrech, barvě i dezénu. Jsou osvědčenou kvalitou, která je na trhu již desítky let.

Více o klientovi na www.alpidyha.cz

Zadání klienta

Hlavním požadavkem klienta bylo dát webu nový „kabátek”, který bude dostatečně reprezentativní pro značku Alpi. Web má poskytovat ucelené informace pro potenciální zákazníky jako jsou truhláři, stolaři nebo bytoví architekti. Požadavkem byla snadná správa produktů a také přehlednost. Nákup zboží má být intuitivní, rychlý a pohodlný. Důležité je vypíchnout informace o skladových zásobách, ceně a možnosti objednání podobných produktů přímo z výroby. Oproti starému webu má být zajištěn responzivní design.

Jak web vypadá

Mobilní verze stránek

Výsledné řešení

Pro web jsme vytvořili grafický design na míru s ohledem na barvy loga. Design webu je jednoduchý, čistý a přehledný. Implementovali jsme speciální modul pro produkty, který umožňuje automaticky propojovat produkty a veškeré informace napříč webem. V rámci produktů jsme vyzdvihli důležité produktové informace jako je skladová dostupnost, počet produktů na skladě, druh dýhy, barva apod. Návštěvníci si mohou zobrazit fotografii vybrané dýhy v plné velikosti obrazovky. Modul umožňuje správu podobných produktů s cenou přímo v produktovém detailu. Speciální modul byl vytvořen také pro reference. Nechybí ani responzivní design vhodný pro používání na všech zařízeních.

Podívejte se, jak vypadá nový web

Podobné reference

Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport

Nový přehledný a intuitivní web s moduly a snadnou administrací pro Šenkýř Motorsport.
Tvorba nového e-shopu Twinsport.cz

Tvorba nového e-shopu Twinsport.cz

Úkolem bylo vytvoření moderního responzivního e-shopu pro prodejce jízdních kol, elektrokol a cyklodoplňků s napojením na...
Fruli - tvorba webu

Fruli - tvorba webu

Společnost fruli company s.r.o. stojí za ruční výrobou výjimečných přírodních sirupů, chutných čokolád,...
Tvorba nového webu KRÁLOVOPOLSKÁ, a.s.

Tvorba nového webu KRÁLOVOPOLSKÁ, a.s.

Nový web si firma nadělila ke 130. výročí založení. Oslavy, které provází tuto významnou událost, se opírají právě o redesignovaný...