Tvorba nového webu one2onestudio.cz

Tvorba nového webu one2onestudio.cz
Pro: Roman Gemrot a Denisa Kudláčková
Realizace: 2018
one2onestudio.cz

O klientovi

Zakladatelem One2one studia je Roman Gemrot - první muž v ČR, který se rozhodl poprvé v roce 2012 vystoupit v rámci Mistrovství ČR v Pole Dance a ukázat, že Pole Dance není pouze pro ženy, ale i pro muže.

První krok pro uskutečnění provozu vlastního studia Romana Gemrota a Denisy Kudláčkové přišel v roce 2013. Studio se zabývá především komerčními vystoupeními Pole Dance, vedením lekcí Pole Dance a Fitness.

Výše zmínění zakladatelé studia jsou součástí týmu školících lektorů Českého svazu Pole Dance a Fitness, které pravidelně školí a certifikuje budoucí lektory. Lektoři studia mají za sebou mnoho soutěžních úspěchů. Denisa Kudláčková je několikanásobnou mistryní ČR v Pole Dance a držitelkou českého rekordu.

Více o klientovi na one2onestudio.cz

Zadání klienta

Rádi bychom zviditelnili veškeré naše aktivity pro běžné zákazníky, kteří hledají místo, kde se budou cítit dobře a protáhnou tělo. Chceme podpořit posilování a lekce pro rozvoj pohybových dovedností, dále abychom také ještě více zviditelnili Pole Dance a podpořili nábor nových zájemců o libovolné naše služby. Náš současný web neodpovídá svou grafikou modernímu pojetí, které je v našem oboru důležité s ohledem na přilákání nových zájemců. Chceme lidem více tuto oblast přiblížit, ukázat krásu Pole Dance a ostatních disciplín.

Stávající webové stránky nejde lehce aktualizovat, neobsahují možnost poptat naše kurzy, chybí zde mnoho aktuálních informací. Potřebujeme, aby náš web zaujal na první pohled nejen vzhledem, funkčností, ale také jasnými informacemi týkající se všeho, co nabízíme. Aby sám za sebe dokázal naši činnost lehce prezentovat a podporovat zájem o naše studio. Rádi bychom si v tomhle směru nechali od Vás poradit. Chceme, aby nový web uměl vše, co je pro zákazníky zajímavé. Určitě, aby se hýbal a nebil statický. Už jen proto, že naší podstatou je pohyb jako takový. Chceme, aby návštěvník webu doslova cítil, že to s ním hýbe, dostává chuť vyzkoušet Pole Dance nebo se naučit stojku.

Jak web vypadá

Mobilní verze stránek

Výsledné řešení

Záměrem nového grafického zpracování bylo na maximum oživit a zatraktivnit web. S požadavky zadavatele jsme se od počátku plně ztotožnili. Grafika se snaží co nejvíce pracovat s pohybem. Zásadním prvkem, který pro tento účel byl použit, jsou fragmenty videa, které se objevují jakoby v pozadí s výřezem tvarů – střípků zrcadla. Právě zrcadlo je důležitým prvkem pro všechny, kteří chtějí sledovat a pilovat svůj pohyb. Od baletek, tanečníků až po vyznavače Pole Dance. Proto onen pohyb v odlescích zrcadla.

Ve všech místech, kde to bylo žádoucí, byla aplikována CSS animace v 3D prostoru. Podobně je prvek přehrávání videa použit např. i ve vizitkách jednotlivých lektorů.

Vše je připraveno tak, že klient si může lehce nahrát libovolné video, přičemž to se bude automaticky opět promítat ve výsecích střípků.

Další grafický prvek, jehož aplikace nebyla snadná, je animace problikávání konverzního prvku umístěného v pravé horní části webu.

Web je po technické stránce optimalizován pro mobilní zobrazení, obsahuje moduly pro jednoduchou správu kurzů, aktualit, fotogalerií a lektorů. Díky těmto modulům si zadavatel může lehce aktualizovat informace na webu.

Rozdíly po a před

Tvorba nového webu one2onestudio.cz - Porovnání, stará verze #1
Tvorba nového webu one2onestudio.cz - Porovnání, nová verze  #1
Tvorba nového webu one2onestudio.cz - Porovnání, stará verze #2
Tvorba nového webu one2onestudio.cz - Porovnání, nová verze  #2

Podobné reference

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Moderní přístup k webdesignu si vysloužil projekt Maxmilian Develop, pro který jsme připravili kompletně nový web charakteristický...
Redesign webu hotelu Continental Brno se zaměřením na SEO

Redesign webu hotelu Continental

Nový web pro Continental Brno, známý brněnský hotel s dlouholetou tradicí, se speciálním zaměřením na prezentaci služeb a...
Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Modernizace webu pro českého výrobce systémů na vysoušení zdiva Drypol®. Největší výzvou bylo zachování dobré optimalizace,...
Tvorba webu na míru pro NANO - AUDIT

Tvorba webu pro NANO - AUDIT

Nový web pro účetní a auditorskou firmu NANO - AUDIT, který byl vytvořen na míru od loga a grafiky přes wireframe a strukturu...