Tvorba nového webu Omega

Tvorba nového webu Omega
Pro: OMEGA spol. s r.o.
Realizace: 2020
www.omegapv.cz

O klientovi

Společnost Omega nabízí poradenské služby spojené s prodejem a nákupem společností. Jejich činnost pokrývá celý proces prodeje a veškeré související činnosti včetně účetních, daňových a právních služeb. Zakládají si na profesionálním a lidském přístupu s orientací na úspěch. Důkazem je jejich dlouholetá tradice a desítky realizovaných prodejů.

Více o klientovi na www.omegapv.cz

Zadání klienta

Hlavním cílem nového webu je oslovit širší spektrum zákazníků, kteří mají v úmyslu prodávat svou firmu, a zároveň již o prodeji firmy mají určitě povědomí. Tato cílová skupina na web pravděpodobně přijde na základě doporučení, a proto by měl web sloužit jako kvalitní prezentace firmy a ukázat důvěryhodnost. Webové stránky by měly evokovat profesionalitu a sebevědomí firmy. Požadavkem klienta bylo vyšperkovat textový obsah tak, aby vedl k jasnému porozumění nejdůležitějších hodnot firmy a zároveň stručně shrnout, co klienta v průběhu spolupráce čeká.

Jak web vypadá

Mobilní verze stránek

Výsledné řešení

Pro vizuální podobu jsme zvolili jednoduché a čisté barvy - modrá, bílá, zlatá. Zlatavé prvky z loga firmy jsme vhodně zakomponovali do webu tak, aby zdůraznily luxus a profesionalitu služeb klienta.  

Naši kodéři si vyhráli s pohyblivými prvky napříč celým webem, které zaujmou a přilákají pozornost. Práci jsme si dali také s vyšperkování textů. Podařilo se nám vypíchnout podstatné informace, které některým zákazníkům stačí k objednání služby. Zároveň jsme však mysleli i na ty, kteří si chtějí o firmě a celém procesu přečíst detailněji. 

Pro firmu Omega jsme vytvořili speciální modul pro prezentaci zaměstnanců v týmu. Tato prezentace má za cíl detailněji představit osoby, kteří se budou věnovat klientům, včetně jejich dosavadních zkušeností, úspěchů. Nechybí taktéž e-mailové a telefonní kontakty.

 

Podívejte se na video, jak nově vytvořený web vypadá

Podobné reference

Tvorba nového webu pro Sporten

Tvorba nového webu pro Sporten

Nový web s moderním a jednoduchým designem pro značku s vybavením na lyžování a běžkování Sporten, zaměřený na prezentaci...
Tvorba nového e-shopu REPELENT PREDATOR

Tvorba nového e-shopu REPELENT PREDATOR

Leroy Cosmetics s.r.o. je ryze česká společnost, která za pomoci unikátních receptur vyrábí velmi populární...
Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport

Nový přehledný a intuitivní web s moduly a snadnou administrací pro Šenkýř Motorsport.
Tvorba nového webu pro HalyComp

Tvorba nového webu pro HalyComp

HalyComp se specializuje na projekci, výstavbu a rekonstrukci ocelových a betonových hal. HalyComp vytváří...