Tvorba nového webu INSEBO

Tvorba nového webu INSEBO
Modernizace vzhledu stránek s důrazem na zkvalitnění použitelnosti a responzivní design
Pro: INSEBO, spol. s r. o.
Realizace: 2018
www.insebo.cz

O klientovi

Již od roku 1991 poskytuje firma INSEBO vodoinstalatérské, plynoinstalatérské a topenářské služby pro své klienty z Brna a okolí. Specializuje se na montáž domovních vodáren, realizace topení a rekonstrukce bytových jader a koupelen.

Více o klientovi na www.insebo.cz

Zadání klienta

Hlavním přáním klienta byla modernizace vizuální podoby, a to v duchu technického charakteru poskytovaných služeb. Při této příležitosti si klient vyžádal obsahovou a navigační revizi včetně doplnění nových dílčích funkcionalit. Dalším zásadním požadavkem klienta bylo zjednodušení administrace stávajícího webu.

Jak web vypadá

Mobilní verze stránek

Výsledné řešení

Web byl navržen s ohledem na snadnou pochopitelnost a přehlednost z pohledu uživatelů. Grafické řešení bylo přizpůsobeno tomuto konceptu a barevně vychází z původních firemních barev. Hlavní ohled byl brán na přehledné škálování obsahu.

Přepracovaná struktura umožňuje lepší orientaci ve službách firmy. Strukturní redesign byl proveden velmi citlivě s ohledem na SEO dopady. Klientovi totiž již více jak 6 roků pomáháme se zviditelněním ve výsledcích vyhledávání, přičemž vybudovaný efekt je znatelný. I proto byl redesign webu svěřen do našich rukou.

Web je velmi precizně řešen i po stránce technické, kam spadá samozřejmě i problematika responzivnosti.

DATA | insebo-borci.png

Protože známe důležitost autentické fotografie a máme potřebné vybavení i dovednosti, připravili jsme pro web originální obrazové podklady se skutečnými pracovníky firmy INSEBO v hlavních rolích. Díky tomu prezentace působí upřímně, posiluje důvěryhodnost a přináší uživatelům možnost udělat si ihned představu o případné spolupráci. Výsledkem je skvělý uživatelský dojem, který v konečném důsledku podporuje byznys klienta.

Na první pohled je vidět, že nejde o žádnou šablonu s katalogovými snímky. Klient je s výsledným dílem velmi spokojen a dobře si uvědomuje, že práce navíc se v tomto případě jednoznačně vyplatila.

 

Rozdíly po a před

Tvorba nového webu INSEBO - Porovnání, stará verze #1
Tvorba nového webu INSEBO - Porovnání, nová verze  #1
Tvorba nového webu INSEBO - Porovnání, stará verze #2
Tvorba nového webu INSEBO - Porovnání, nová verze  #2

Podobné reference

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Moderní přístup k webdesignu si vysloužil projekt Maxmilian Develop, pro který jsme připravili kompletně nový web charakteristický...
Redesign webu hotelu Continental Brno se zaměřením na SEO

Redesign webu hotelu Continental

Nový web pro Continental Brno, známý brněnský hotel s dlouholetou tradicí, se speciálním zaměřením na prezentaci služeb a...
Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Modernizace webu pro českého výrobce systémů na vysoušení zdiva Drypol®. Největší výzvou bylo zachování dobré optimalizace,...
Tvorba webu na míru pro NANO - AUDIT

Tvorba webu pro NANO - AUDIT

Nový web pro účetní a auditorskou firmu NANO - AUDIT, který byl vytvořen na míru od loga a grafiky přes wireframe a strukturu...