Tvorba nového webu Immanuel

Tvorba nového webu Immanuel
Pro: Immanuel
Realizace: 2019
immanuel.cz

O klientovi

Immanuel je misijní konferenční centrum poskytující stravování a jedinečné ubytování pro neziskové organizace, dětské tábory, semináře a firemní akce. KC Immanuel pomáhá v sociální oblasti se zaměřením na mládež a znevýhodněné skupiny obyvatel, např. pro děti z dětských domovů. KC Immanuel pronajímá prostory a zázemí pro rodinnou dovolenou, nabízí i luxusní chaty k pronájmu.

Více o klientovi na immanuel.cz

Zadání klienta

Hlavní problém původního webu spatřoval klient v nesystematickém rozvrstvení obsahu a nelogické struktuře. Mezi další požadavky na nové řešení klient zařadil:

 • Provázání na FB.

 • Anglická mutace webu.

 • Optimalizace pro používání na mobilu/tabletu.

 • Umožnit poptání ubytování přímo z detailu daného ubytování.

Jak web vypadá

Mobilní verze stránek

Výsledné řešení

Jelikož celková struktura webu a předkládání souvisejícího obsahu nebyly vůbec systematicky řešeny, rozhodli jsme se pro kompletní přepracování webu pro jeho lepší přehlednost. Jediné, co zůstalo podobné s původním webem, byly vizuální definice, neboť při tvorbě grafického konceptu jsme do značné míry vyšli z loga a barevnosti původního webu, a to na základě přání zadavatele. Zbytek, tj. technické řešení, navigace a struktura byly kompletně přetvořeny do uživatelsky vhodnější podoby.

Na počátku naší spolupráce byl požadavek klienta na SEO servis. Postupně jsme však došli vzájemně s klientem k závěru, že pokud má být SEO efektivní a přinést kýžené zviditelnění, musíme přepracovat celý web. Klientovi jsme vysvětlili celý proces a v podstatě redesign webu plánovali již s vědomím, aby poskytl ideální „zázemí“ pro optimalizační kroky v rámci SEO.

Postupně se zapracovalo i na provázání obsahu (připojení souvisejících informací přímo ke konkrétnímu ubytovacímu zařízení) a konverznosti (zjednodušení poptávkových procesů). Přidal se další související obsah typu mapa areálu i v detailu ubytování, vyjádření klientů apod. Zapracovalo se na přehlednější prezentaci volnočasových atrakcí a aktivit v okolí. Přidali jsme drobečkovou navigaci a vše vhodně propojili.

Ubytování se kategorizovalo na jednotlivé typy (samostatné podstránky pro roubenky, konferenční místnosti apod.) a ty dále obsahují výpis ubytování, což je ideální pro optimalizační procesy. Původně bylo navrženo, aby každý detail ubytování měl přímo vnořený ceník, vyjádření klientů, 360 foto, informace o stravování. Neboť původní nevhodné řešení prezentace konkrétního ubytování znamenalo, že zájemce o toto ubytování se na jedné stránce dívá na pokoj, pak musí přejít přes horní navigační odkaz jinam na ceník (jiná URL, navíc zanořená navigačně), pak zase přes hlavní menu jinam za účelem rezervace, pro přehled mapy areálu apod. Přitom je samozřejmě vhodnější, aby návštěvník měl veškeré toto info již v detailu pokoje vypsáno a nemusel na nic klikat. Bohužel, ne vše se nám podařilo prosadit, tudíž web do značné míry byl formován některými požadavky zadavatele, nicméně stále pracujeme na jeho postupném vylepšování.

Podívejte se na video, jak nově vytvořený web vypadá

Rozdíly po a před

Tvorba nového webu Immanuel - Porovnání, stará verze #1
Tvorba nového webu Immanuel - Porovnání, nová verze #1
Tvorba nového webu Immanuel - Porovnání, stará verze #2
Tvorba nového webu Immanuel - Porovnání, nová verze #2

Realizované služby

Další specifické služby

 • Katalog ubytování.

 • Kontaktní formulář.

 • Jazykové mutace.

 • Fotogalerie.

 • Ceníky.

Podobné reference

Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport

Nový přehledný a intuitivní web s moduly a snadnou administrací pro Šenkýř Motorsport.
Tvorba nového webu pro HalyComp

Tvorba nového webu pro HalyComp

HalyComp se specializuje na projekci, výstavbu a rekonstrukci ocelových a betonových hal. HalyComp vytváří...
Tvorba nového webu pro DUCK & DOG

Tvorba nového webu pro DUCK & DOG

Kreativní návrh a realizace webu pro moravský řemeslný pivovar.
Tvorba nového webu Kamenbrno.cz

Tvorba nového webu Kamenbrno.cz

Společnost Kámen Brno byla založena v roce 1991 a její hlavní činností je těžba a dobývání kamene ve...