Tvorba nového e-shopu Twinsport.cz

Tvorba nového e-shopu Twinsport.cz
Úkolem bylo vytvoření moderního responzivního e-shopu pro prodejce jízdních kol, elektrokol a cyklodoplňků s napojením na systém POHODA.
Pro: Jiří Štolpa – Twinsport
Realizace: 2020
www.twinsport.cz

O klientovi

Firma Twinsport již od roku 1997 prodává a servisuje jízdní kola a elektrokola značek Specialized, Beany, Leaderfox a dalších. Samozřejmostí je široká nabídka doplňků včetně sportovní obuvi. Twinsport ke svým kolům nabízí zajímavé doplňkové služby jako profesionální nastavení posedu metodou BG FIT, možnost vyzkoušení kola ještě před jeho koupí nebo cenově zvýhodněný nákup dětských kol. U Twinsportu si můžete také zapůjčit, nechat seřídit či opravit lyže a snowboardy.

Filozofií Twinsportu je především orientace na zákazníka, odborná pomoc při výběru a příjemný nákup. E-shop Twinsport doplňuje kamennou prodejnu v Třebíči, kam si zákazník může kolo přijít vyzkoušet a probrat s proškoleným personálem vše, co se koupi nového jízdního kola, elektrokola či cyklodoplňků týká.

Samotný e-shop si klade si za cíl představit komplexně sortiment jízdních kol, elektrokol, cyklodoplňků a služeb a nalákat zákazníka, aby si pro kvalitní kolo přišel nejlépe přímo do kamenné prodejny, kde mu vyškolení prodavači pomohou vybrat si správný stroj přímo pro něj.

Více o klientovi na www.twinsport.cz

Zadání klienta

Původní e-shop plnil svůj primární účel, ale nebyl uživatelsky příliš přívětivý a neodpovídal aktuálním trendům v oblasti webového designu. Majitel Twinsportu nás proto požádal o vytvoření moderního a funkčního e-shopu, který by přehledně ukázal sortiment kamenné prodejny a představil zákazníkům všechny doplňkové služby, které nabízí.

Jak web vypadá

Mobilní verze stránek

Výsledné řešení

Prvním krokem bylo získání kvalitních obrázků a textového obsahu přímo od klienta. Na základě těchto podkladů jsme si spolu s klientem ujasnili barevné provedení, grafiku a strukturu nového e-shopu. To vše v rámci dodržení klientovy korporátní identity.

Ten měl být především přehledný a snadno ovladatelný. A protože starý e-shop Twinsportu běžel na platformě Shoptet, vytvořili jsme novou Shoptet šablonu přímo na míru těmto požadavkům.

Zajistili jsme poté možnost propojení s účetním a skladovým systémem POHODA. Funkčnost objednávkového systému a formulářů jsme důkladně otestovali, aby vše fungovalo tak, jak má.

Výsledkem je moderní a přehledný e-shop v černo-červeném sportovním designu, který v sobě odráží nové logo firmy. Samozřejmostí je responzivita, díky které se e-shop komplexně přizpůsobuje všem typům a velikostem počítačů, tabletů a mobilních telefonů, na kterých si jej zákazníci prohlížejí.

Nové funkce získala také tabulka parametrů, kde nyní zákazníci mohou mnohem snadněji filtrovat produkty podle ceny, značky, barvy, velikosti a dalších měřítek.

U kol značky Specialized se přímo v detailu každého z modelů zobrazuje velikostní tabulka rámů, která zákazníkovi usnadňuje výběr a eliminuje možnost objednání nesprávné varianty.

Podívejte se na video, jak nově vytvořený e-shop na platformě Shoptet vypadá

Rozdíly po a před

Tvorba nového e-shopu Twinsport.cz - Porovnání, stará verze #1
Tvorba nového e-shopu Twinsport.cz - Porovnání, nová verze  #1

Podobné reference

Tvorba nového webu pro Sporten

Tvorba nového webu pro Sporten

Nový web s moderním a jednoduchým designem pro značku s vybavením na lyžování a běžkování Sporten, zaměřený na prezentaci...
Tvorba nového e-shopu REPELENT PREDATOR

Tvorba nového e-shopu REPELENT PREDATOR

Leroy Cosmetics s.r.o. je ryze česká společnost, která za pomoci unikátních receptur vyrábí velmi populární...
Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport

Nový přehledný a intuitivní web s moduly a snadnou administrací pro Šenkýř Motorsport.
Tvorba nového webu pro HalyComp

Tvorba nového webu pro HalyComp

HalyComp se specializuje na projekci, výstavbu a rekonstrukci ocelových a betonových hal. HalyComp vytváří...