Tvorba nového e-shopu REPELENT PREDATOR

Tvorba nového e-shopu REPELENT PREDATOR
Pro: Leroy Cosmetics s.r.o.
Realizace: 2021
www.leroycosmetics.cz

O klientovi

Leroy Cosmetics s.r.o. je ryze česká společnost, která za pomoci unikátních receptur vyrábí velmi populární a účinný REPELENT PREDATOR. U přípravků pro odpuzování hmyzu to ale nekončí. Leroy Cosmetics vyrábí také špičkovou dezinfekci, která je účinná proti virům a bakteriím. Firma je taktéž známým výrobcem kvalitních parfémů.

Více o klientovi na www.leroycosmetics.cz

Zadání klienta

Cílem tohoto projektu bylo vytvoření e-shopu, který by fungoval na spolehlivé a stabilní platformě. Klient má špatnou zkušenost se systémem WordPress (Woocommerce). Původní web byl totiž příliš pomalý, administrace nepřehledná a nešlo tam takřka nic jednoduše upravit či doplnit, což je základní předpoklad pro úspěšný e-shop.

Jak web vypadá

Mobilní verze stránek

Výsledné řešení

Vybrali jsme osvědčené a funkční řešení Shoptet, což je nejrozšířenější ecommerce platforma v České republice, se kterou máme velmi dobré zkušenosti. Na systému Shoptet máme postaveno již velké množství e-shopů, které nejen dobře a rychle běží a dají se dále rozvíjet, ale také jejich tržby stále rostou, protože zákazníci těchto internetových obchodů postavených na Shoptetu již velmi důvěrně znají typ objednávkového procesu atp.

Pro systém Shoptet jsme vybrali vhodnou šablonu, kterou jsme upravili na míru potřebám klienta pro prodej:

  • repelentů,
  • dezinfekce,
  • parfémů.

V novém e-shopu, který jsme vytvořili, jsme založili všechny produkty (plnění e-shopu obsahem), připravili jsme bannery pro propagaci produktů na úvodní stránce a také jsme se věnovali šparkování detailů, jako jsou např. ikony a sekundární (textový) obsah e-shopu, aby vše bylo připraveno na spuštění reklamních kampaní a všeobecně pro co nejefektivnější prodej.

Podobné reference

Tvorba nového webu pro Sporten

Tvorba nového webu pro Sporten

Nový web s moderním a jednoduchým designem pro značku s vybavením na lyžování a běžkování Sporten, zaměřený na prezentaci...
Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport

Nový přehledný a intuitivní web s moduly a snadnou administrací pro Šenkýř Motorsport.
Tvorba nového webu pro HalyComp

Tvorba nového webu pro HalyComp

HalyComp se specializuje na projekci, výstavbu a rekonstrukci ocelových a betonových hal. HalyComp vytváří...
Tvorba nového webu pro DUCK & DOG

Tvorba nového webu pro DUCK & DOG

Kreativní návrh a realizace webu pro moravský řemeslný pivovar.