Tvorba nového e-shopu pro 2M CykloSport

Tvorba nového e-shopu pro 2M CykloSport
Vytvoření nového e-shopu s koly, elektrokoly, koloběžkami a cyklistickými potřebami pro 2M CykloSport na e-shopové platformě Shoptet
Pro: 2M CykloSport
Realizace: 2022
www.2mcyklosport.cz

O klientovi

Téměř patnáct let funguje v Zastávce u Brna, necelou půlhodinku cesty autem z jihomoravské metropole, specializovaný obchod 2M CykloSport s koly, elektrokoly, koloběžkami a dalším cyklistickým vybavením. Jejich srdeční záležitostí je původem rakouská značka KTM – v současnosti jsou jejími největšími prodejci v České republice. Ve své kamenné prodejně také provozují servis všech typů kol, od těch starých, na nichž ulpěl zub času, až po ty nejnovější a nejmodernější kousky. A nyní k tomu připojili i funkční a pěkný e-shop.

Více o klientovi na www.2mcyklosport.cz

Zadání klienta

Klient se po vytvoření webu s exkluzivními elektrokoly KTM rozhodl vytvořit také podpůrný e-shop pro jeho kamennou prodejnu s běžnějšími produkty, klasičtějšími koly a dalšími doplňky. Z toho důvodu volil tedy jednodušší e-shopovou formu, kde si bude moct zákazník produkty koupit, ale zároveň bude web vyzdvihovat roli kamenné prodejny v procesu koupě nového kola, nabádat k návštěvě a podpoří také fungující servis.

Jak web vypadá

Mobilní verze stránek

Výsledné řešení

Pro 2M CykloSport jsme kompletně vytvořili nový e-shop na platformě Shoptet. Jedná se o velmi oblíbené, funkční a pro klientskou správu jednoduché řešení, které vyhovovalo veškerým klientovým požadavkům. S klientem jsme byli pravidelně v kontaktu a veškeré podrobnosti o podobě webu jsme konzultovali v průběhu celého vývoje.

Nejprve jsme:

  • vyladili základní grafickou podobu;
  • přidali hlavní kategorie;
  • vložili hlavní logo;
  • nastavili košík (typy přepravy, cenu za ni, možnosti plateb a další poplatky).

Do hlavních podstránek (kamenná prodejna, servis, kontakty) jsme vložili klientovy texty a nakódovali jsme vhodnou podobu výpisu produktů i jednotlivých detailů produktů.

S vývojem jsme nadále pokračovali a společně s 2M CykloSport jsme e-shop vylepšovali po funkční, technické i grafické stránce. Vzhled jsme upravovali podle aktuálních požadavků a přání klienta, takže téměř vše bylo na míru uzpůsobené. Odstranili jsme podstránky automaticky vytvořené Shoptetem, které nebyly potřeba. Po importu všech všech produktů jsme dokončili celkovou podobu e-shopu.

Nakonec jsme:

  • Provedli základní SEO nastavení – nasadili Google Analytics, aktivovali Google Search Console a zkontrolovali jejich funkčnost.
  • Ověřili také správné fungování v různých prohlížečích, např. Safari, Google Chrome, Mozzila Firefox.
  • Zajistili funkční responzivitu na rozdílných zařízeních, jako je počítač, mobil, tablet.

Podobné reference

Tvorba nového webu pro Sporten

Tvorba nového webu pro Sporten

Nový web s moderním a jednoduchým designem pro značku s vybavením na lyžování a běžkování Sporten, zaměřený na prezentaci...
Tvorba nového e-shopu REPELENT PREDATOR

Tvorba nového e-shopu REPELENT PREDATOR

Leroy Cosmetics s.r.o. je ryze česká společnost, která za pomoci unikátních receptur vyrábí velmi populární...
Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport

Nový přehledný a intuitivní web s moduly a snadnou administrací pro Šenkýř Motorsport.
Tvorba nového webu pro HalyComp

Tvorba nového webu pro HalyComp

HalyComp se specializuje na projekci, výstavbu a rekonstrukci ocelových a betonových hal. HalyComp vytváří...