TONASO Holding - Reference

O klientovi

TONASO Holding - Reference

Firma zabývající správou a provozem průmyslové zóny TONASO v Ústí nad Labem. Průmyslovou zónu využívá v současné době více než 50 subjektů, podnikající v oblasti chemické výroby, skladování a distribuce pohonných hmot, strojírenské a stavební výroby, autodopravy a v řadě dalších činností.

Tonaso Holding a.s. poskytuje pronájem komunikačně a technicky vybavených pozemků i objektů pro výrobní a skladovací prostory. Nabízí také kancelářské prostory, haly pro skladování sypkých materiálů a volné plochy s možností výstavby. 


Více o klientovi naleznete na www.tonaso.cz

Zadání klienta

Hlavním důvodem pro tvorbu nového webu byl požadavek klienta na kompletní redesign stávajícího webu, jehož grafická podoba i funkčnost již neodpovídali potřebám klienta. Cílem bylo sladit grafické řešení všech holdingových webů pod jednotnou vizuální podobu (viz např. www.esonul.cz). 

Výsledné řešení

Web byl graficky zpracovaný v jednotném stylu pro všechny hlavní webové projekty společnosti Tonaso Holding a.s. Tomu odpovídá celkové sladění grafických stylů i charakter použitých efektů.

Hlavní cíl webu je prezentovat nabízené možnosti pronájmu objektů v průmyslové zóně a poskytovat info o cílené nabídce souvisejících služeb. Tomu odpovídá struktura a prezentace obsahu.

Hlavní konverzní prvky (telefon, mail) jsou uvedeny v záhlaví webu společně s tlačítkem „Poptat“.  Web byl zpracován mimo jiné v anglické jazykové mutaci. Nechybí poptávkový formulář, katalog novinek a modul pro soubory ke stažení.


www.tonaso.cz

Rozdíly po a před

🡠🡢
//porovnání.po.a.před
TONASO Holding - Reference
TONASO Holding - Reference

Další screenshoty webu

TONASO Holding - Reference
TONASO Holding - Reference
TONASO Holding - Reference

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference