Pro: TONASO Holding a.s.
Realizace: 2015
www.tonaso.cz

O klientovi

Firma zabývající správou a provozem průmyslové zóny TONASO v Ústí nad Labem. Průmyslovou zónu využívá v současné době více než 50 subjektů, podnikající v oblasti chemické výroby, skladování a distribuce pohonných hmot, strojírenské a stavební výroby, autodopravy a v řadě dalších činností.

Tonaso Holding a.s. poskytuje pronájem komunikačně a technicky vybavených pozemků i objektů pro výrobní a skladovací prostory. Nabízí také kancelářské prostory, haly pro skladování sypkých materiálů a volné plochy s možností výstavby. 

Více o klientovi na www.tonaso.cz

Zadání klienta

Hlavním důvodem pro tvorbu nového webu byl požadavek klienta na kompletní redesign stávajícího webu, jehož grafická podoba i funkčnost již neodpovídali potřebám klienta. Cílem bylo sladit grafické řešení všech holdingových webů pod jednotnou vizuální podobu (viz např. www.esonul.cz). 

Jak web vypadá

Výsledné řešení

Web byl graficky zpracovaný v jednotném stylu pro všechny hlavní webové projekty společnosti Tonaso Holding a.s. Tomu odpovídá celkové sladění grafických stylů i charakter použitých efektů.

Hlavní cíl webu je prezentovat nabízené možnosti pronájmu objektů v průmyslové zóně a poskytovat info o cílené nabídce souvisejících služeb. Tomu odpovídá struktura a prezentace obsahu.

Hlavní konverzní prvky (telefon, mail) jsou uvedeny v záhlaví webu společně s tlačítkem „Poptat“.  Web byl zpracován mimo jiné v anglické jazykové mutaci. Nechybí poptávkový formulář, katalog novinek a modul pro soubory ke stažení.

Rozdíly po a před

TONASO Holding - Porovnání, stará verze #1
TONASO Holding - Porovnání, nová verze  #1

Podobné reference

Tvorba nového webu pro Sporten

Tvorba nového webu pro Sporten

Nový web s moderním a jednoduchým designem pro značku s vybavením na lyžování a běžkování Sporten, zaměřený na prezentaci...
Tvorba nového e-shopu REPELENT PREDATOR

Tvorba nového e-shopu REPELENT PREDATOR

Leroy Cosmetics s.r.o. je ryze česká společnost, která za pomoci unikátních receptur vyrábí velmi populární...
Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport

Nový přehledný a intuitivní web s moduly a snadnou administrací pro Šenkýř Motorsport.
Tvorba nového webu pro HalyComp

Tvorba nového webu pro HalyComp

HalyComp se specializuje na projekci, výstavbu a rekonstrukci ocelových a betonových hal. HalyComp vytváří...