Pro: TONASO Holding a.s.
Realizace: 2015
www.tonaso.cz

O klientovi

Firma zabývající správou a provozem průmyslové zóny TONASO v Ústí nad Labem. Průmyslovou zónu využívá v současné době více než 50 subjektů, podnikající v oblasti chemické výroby, skladování a distribuce pohonných hmot, strojírenské a stavební výroby, autodopravy a v řadě dalších činností.

Tonaso Holding a.s. poskytuje pronájem komunikačně a technicky vybavených pozemků i objektů pro výrobní a skladovací prostory. Nabízí také kancelářské prostory, haly pro skladování sypkých materiálů a volné plochy s možností výstavby. 

Více o klientovi na www.tonaso.cz

Zadání klienta

Hlavním důvodem pro tvorbu nového webu byl požadavek klienta na kompletní redesign stávajícího webu, jehož grafická podoba i funkčnost již neodpovídali potřebám klienta. Cílem bylo sladit grafické řešení všech holdingových webů pod jednotnou vizuální podobu (viz např. www.esonul.cz). 

Jak web vypadá

Výsledné řešení

Web byl graficky zpracovaný v jednotném stylu pro všechny hlavní webové projekty společnosti Tonaso Holding a.s. Tomu odpovídá celkové sladění grafických stylů i charakter použitých efektů.

Hlavní cíl webu je prezentovat nabízené možnosti pronájmu objektů v průmyslové zóně a poskytovat info o cílené nabídce souvisejících služeb. Tomu odpovídá struktura a prezentace obsahu.

Hlavní konverzní prvky (telefon, mail) jsou uvedeny v záhlaví webu společně s tlačítkem „Poptat“.  Web byl zpracován mimo jiné v anglické jazykové mutaci. Nechybí poptávkový formulář, katalog novinek a modul pro soubory ke stažení.

Rozdíly po a před

TONASO Holding - Porovnání, stará verze #1
TONASO Holding - Porovnání, nová verze  #1

Podobné reference

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Moderní přístup k webdesignu si vysloužil projekt Maxmilian Develop, pro který jsme připravili kompletně nový web charakteristický...
Redesign webu hotelu Continental Brno se zaměřením na SEO

Redesign webu hotelu Continental

Nový web pro Continental Brno, známý brněnský hotel s dlouholetou tradicí, se speciálním zaměřením na prezentaci služeb a...
Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Modernizace webu pro českého výrobce systémů na vysoušení zdiva Drypol®. Největší výzvou bylo zachování dobré optimalizace,...
Tvorba webu na míru pro NANO - AUDIT

Tvorba webu pro NANO - AUDIT

Nový web pro účetní a auditorskou firmu NANO - AUDIT, který byl vytvořen na míru od loga a grafiky přes wireframe a strukturu...