Svatopetrska

Comerto / Tvorba webu / Reference webů / Svatopetrska

Svatopetrska

Krátce o projektu

Projekt v kostce: Cílem tohoto projektu bylo vytvoření jednoduchého a přehledného webu pro nově vznikající areál SVATOPETRSKA. V září 2018 jsme redesignovali web a naprogramovali nový katalog prostor k pronájmu.
Pro: Top-in.cz, a.s.
Rok tvorby: 2016
Web: www.svatopetrska.cz

O klientovi

Svatopetrska

Firma Top-in.cz se zaměřuje především na správu klientských projektů. Mimo jiné provozuje i komerční areál SVATOPETRSKA, pro který jsme web tvořili. 


Více o klientovi naleznete na www.svatopetrska.cz

Zadání klienta

Hlavním klientským požadavkem bylo vytvoření přehledného a jednoduchého webu, který si bude moci sám aktivně administrovat a upravovat. Úpravy spočívají především v přidávání a odebírání volných prostor (garáže, sklady, kanceláře) v areálu SVATOPETRSKA.

Výsledné řešení

Grafický návrh webu až na pár klientských připomínek vznikal velmi rychle. Trefit se do přesně specifikovaných požadavků klienta na přehlednost a jednoduchost tak nebyl velký problém.

Web běží na svižném RS Comerto a samozřejmostí je i přizpůsobení webu pro mobilní zařízení.

Doplnění 9/2018: Po dvou letech došlo k mírnému redesignu celého webu. Nově web využívá plnou šířku zobrazovacího zařízení. 

Nově si návštěvník může vybrat budovu, kde si chce pronajmout místnost, pomocí vizuálního editoru. Přesně tak vidí, kterou budovu volí a kde se nachází na mapě areálu. Po zvolení budovy má na výběr patro a konkrétní místnosti, které jsou ještě volné k pronájmu. 

Vytvořili jsme tak kompletní a přehledný katalog všech místností, které se v areálu Svatopetrska nachází.

Návštěvník také ihned vidí informaci o stavu pronájmu. V případě, že je místnost volná, může okamžitě vyplnit kontaktní formulář a místnost si nezávazně rezervovat.

Poslední 2 screenshoty webu zachycují web po redesignu.


www.svatopetrska.cz

Další screenshoty webu

Svatopetrska
Svatopetrska
Svatopetrska
Svatopetrska
Svatopetrska

Mobilní verze stránek

Svatopetrska
Svatopetrska

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.