StyleKid.cz

Comerto / Tvorba webu / Reference webů / StyleKid.cz

StyleKid.cz

O klientovi

StyleKid.czJedná se o eshop specializovaný na prodej dětského oblečení. Mezi hlavní prodávané značky patří především NEXT, GEORGE, MOTHERCARE, EARLY DAYS, DISNEY, CHEROKEE, TU, ADAMS, M&CO, YD, REBEL. M&Co. a mnoho dalších.

Zadání klienta

Klient doposud e-shop neprovozoval a proto se rozhodl rozšířit svou podnikatelskou činnost o internetový prodej. Poptal proto u nás zpracování kompletního e-shopového řešení, které dokáže bez problémů nabízet tisíce položek v katalogu, který bude členěn podle výrobce, dle cenového rozpětí i věkových skupin (20 kategorií).

Klient mimo výše uvedeného požadoval také aplikaci věrnostního programu, aktivaci slevových nabídek a především možnost hromadného importu/exportu dat na www.mimobazar.cz.

Výsledné řešení

Na základě požadavků zadavatele byla aplikována moderní přehledná grafika s hravými barvami. Hlavní předností této grafické varianty je její responzivní řešení.

Hlavní důraz je kladen na preferenci konverzních prvků a na jednoduchost nákupního procesu. Eshop je členěn tak, aby poskytoval co největší přehlednost nejen v rámci detailu produktu.

Web byl naplněn na základě vstupního exportu.


www.stylekid.cz

Další screenshoty webu

StyleKid.cz
StyleKid.cz
StyleKid.cz
StyleKid.cz

Realizované služby

Hlavní služby

Další specifické služby

  • Kódování grafiky
  • Nasazení redakčního systému
  • Plnění webu obsahem

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference