Šťávy pro zdraví

Comerto / Tvorba webu / Reference webů / Šťávy pro zdraví

Šťávy pro zdraví

Krátce o projektu

Projekt v kostce: Zdravé šťávy jsou určeny pro širokou skupinu lidí, věkově od dětí až po seniory. Další skupinou jsou lidé dbající o své zdraví, se zaměřením na zdravý životní styl.
Pro: D.T.P. TRADE, s.r.o.
Rok tvorby: 2015
Web: www.stavyprozdravi.cz

O klientovi

Šťávy pro zdravíFirma D.T.P. TRADE, s.r.o.se specializuje na dodávku zdravých šťáv i zajišťování ozdravných kůr pro zákazníky v Brně a blízkém okolí. Stěžejním produktem jsou vlastnoručně vyráběné čerstvé zdravé ovocné a zeleninové šťávy, se zaměřením na upevnění zdraví se závozem klientům na určené místo. Druhým stěžejním produktem jsou speciálně sestavené směsi šťáv určené prokonkrétní zdravotní problémy a následné poradenství.
Více o klientovi naleznete na www.stavyprozdravi.cz

Zadání klienta

Cílem klienta bylo vytvoření nové webové prezentace ve formě katalogu produktů s objednávkovým modulem. Web měl dle klienta splnit níže uvedené parametry:
  • Přehledná nabídka produktových informací klientům.
  • Zavedení značky na online trh a upevnění povědomí.
  • Podpora prodeje zboží a služeb.
  • Komunikace s klienty - poradenství, prostor zákazníků pro dotazy (blog).
Co se týká grafického řešení, klient požadoval použití přírodních barev a čerstvý vizuál korespondující s celkovým tématem. Design poutavý - vyvolávající zájem o produkt a chuť produkt vyzkoušet.

Výsledné řešení

Na základě klientského zadání byly zpracovány ruční skicované návrhy, ve kterých se řešilo rozmístění jednotlivých obsahových prvků a konverzních výzev. Na základě schváleného konceptu byl vytvořen interaktivní prototyp webu (dostupný zde). Interaktivní prototyp byl řešen i s ohledem na responzivnost zobrazení pro mobilní zařízení a tablety. Bohužel web finálněnebyl realizován v responzivním řešení, neboť pro klienta nebylo finančně dostupné, resp. místo něj byl speciálně vyvinut objednávkový modul na míru.

Na výsledek v podobě finální grafiky se můžete podívat níže:

Proces tvorby webu od nákresu, přes wireframe, až po finální grafiku

Nasazené moduly:

  • Katalog produktů
  • Objednávkový modul
  • Blog
V tomto bodě je třeba zmínit objednávkový modul s průvodcem. Hlavní důraz byl kladen na snadnost výběru z pohledu zákazníka a na krátkou „objednávací cestu“. Samotný objednávkový proces usnadňuje zájemcům o produkt výběr z širokého spektra různě zaměřených produktů. Na vstupu zákazník vybírá účel/typ šťávy a následně jsou mu nabídnuty relevantní produkty, které může snadno objednat. Zákazník tak v podstatě nemusí studovat jednotlivé produkty, pokud nechce, ale může objednat specifické zboží rovnou na úvodní stránce.
www.stavyprozdravi.cz

Další screenshoty webu

Šťávy pro zdraví
Šťávy pro zdraví
Šťávy pro zdraví
Šťávy pro zdraví
Šťávy pro zdraví

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference