Servis Lexus

Comerto / Tvorba webu / Reference webů / Servis Lexus

Servis Lexus

O klientovi

Servis LexusProdej a servis nových a ojetých vozů Toyota a Lexus.
Více o klientovi naleznete na www.idauto.cz

Zadání klienta

Požadavkem bylo vytvořit menší web, který by poutavou formou zpropagoval a oslovil potenciální zájemce o servisní služby i prodej vozů Lexus. Klient před realizací projektu pociťoval potřebu zviditelnit se na vybraná klíčová slova, přes která nebyl k dohledání. Pro tento účel vznikl docela malý, ale zajímavý web.

Zajímavostí finálního řešení je především kreativa tohoto webu. Klient je servisem s „rodinnou atmosférou“ kde se o své zákazníky starají opravdu s péčí a majitelé vozů Lexus dostanou více, než jen běžný servis automobilu. Tento fakt byl využit při sděleních přes 3 web slidery.
Hlavním nositelem kreativní myšlenky byl slogan „Zařaďte správnou rychlost, SMĚR JIŽ MÁTE → ID Auto“. Tento slogan je záměrně provázán s hlavní navigační složkou titulní stránky, kterou jsme vyřešili jako pohyblivou řadicí páku. Jakékoliv zařazení rychlosti znamená, že si vyberete podstránku, na kterou chcete přejít. Zkuste si také zařadit, respektive zařádit :)

Pro podporu online marketingu jsme využili PPC reklamu provázanou s optimalizací pro vyhledávače. Výsledky byly opravdu dobré. ZKUSTE si vyhledat frázi „servis Lexus“!

Výsledné řešení

Zajímavostí finálního řešení je především kreativa tohoto webu. Klient je servisem s „rodinnou atmosférou“ kde se o své zákazníky starají opravdu s péčí a majitelé vozů Lexus dostanou více, než jen běžný servis automobilu. Tento fakt byl využit při sděleních přes 3 web slidery.

Hlavním nositelem kreativní myšlenky byl slogan „Zařaďte správnou rychlost, SMĚR JIŽ MÁTE → ID Auto". Tento slogan je záměrně provázán s hlavní navigační složkou titulní stránky, kterou jsme vyřešili jako pohyblivou řadicí páku. Jakékoliv zařazení rychlosti znamená, že si vyberete podstránku, na kterou chcete přejít. Zkuste si také zařadit, respektive zařádit :)

Pro podporu online marketingu jsme využili PPC reklamu provázanou s optimalizací pro vyhledávače. Výsledky byly opravdu dobré. ZKUSTE si vyhledat frázi „servis Lexus“!


www.servislexus.cz

Další screenshoty webu

Servis Lexus
Servis Lexus
Servis Lexus
Servis Lexus
Servis Lexus

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference