Pro: KOBONA s.r.o.
Realizace: 2014
www.sensustylus.cz

O klientovi

Společnost KOBONA s.r.o. je dovozcem unikátní japonské technologie, která spojuje klasické malování s funkcí tabletu. Malířské štětce (stylusy) jsou úplnou novinkou určenou pro všechny kreativní lidi se zálibou v moderních technologiích. Na českém trhu představila KOBONA tuto specialitu jako první v ČR!

Více o klientovi na www.kobona.cz

Zadání klienta

Jelikož klient s touto produktovou novinkou vstupoval na český trh, potřeboval zajistit nejen počáteční implementační strategii propagace nového výrobku, ale kompletní provedení online marketingové podpory pro zviditelnění produktu.

Jak web vypadá

Výsledné řešení

Základem poskytnutých marketingových služeb se stal produktový web, který jsme vytvořili ve velmi krátké době. Jedná se o informační web, který má seznámit zákazníka s daným produktem. Hlavní grafický důraz je kladen nejen na přehledný a moderní vizuál, ale především na co největší prezentaci funkce daného produktu. Obsahově je web spíše minimalistický, prioritně se obsah váže opět na potřebu odprezentovat produkt, práci s ním a jeho unikátnost. Pro tento záměr bylo mimo jiné využito i poutavé video umístěné na titulní stránce.

Druhá fáze spolupráce byla zaměřena na online propagaci produktu a zvýšení povědomí cílových skupin o tuto novinku. Hlavním impulzem marketingových aktivit bylo vyvolání zájmu o produkt. K tomuto účelu byl vytvořen nový prezentační YouTube kanál s videi, která byla následně propagována. Nejpodstatnější část online propagace byla vložena na bedra Facebooku. Pro ten účel bylo vytvořeno propojení Facebooku s produktovým webem, kde se automaticky dotazy z Facebooku kopírují do webové sekce FAQ. Jedná se o prvek přímého napojení těchto dvou platforem. V rámci Facebooku byla provedena globální brandovací kampaň za pomoci soutěže o 3 štětce Sensu, pro kterou jsme naprogramovali speciální Facebook soutěžní stránku. Dále jsme pro daný účel využili taktéž sponzorovaných příspěvků a placené reklamy s pokročilým cílením na různé typy publika.

Podobné reference

Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport

Nový přehledný a intuitivní web s moduly a snadnou administrací pro Šenkýř Motorsport.
Tvorba nového webu pro HalyComp

Tvorba nového webu pro HalyComp

HalyComp se specializuje na projekci, výstavbu a rekonstrukci ocelových a betonových hal. HalyComp vytváří...
Tvorba nového webu pro DUCK & DOG

Tvorba nového webu pro DUCK & DOG

Kreativní návrh a realizace webu pro moravský řemeslný pivovar.
Tvorba nového webu Kamenbrno.cz

Tvorba nového webu Kamenbrno.cz

Společnost Kámen Brno byla založena v roce 1991 a její hlavní činností je těžba a dobývání kamene ve...