Sensu Stylus - Reference

O klientovi

Sensu Stylus - Reference

Společnost KOBONA s.r.o. je dovozcem unikátní japonské technologie, která spojuje klasické malování s funkcí tabletu. Malířské štětce (stylusy) jsou úplnou novinkou určenou pro všechny kreativní lidi se zálibou v moderních technologiích. Na českém trhu představila KOBONA tuto specialitu jako první v ČR!


Více o klientovi naleznete na www.kobona.cz

Zadání klienta

Jelikož klient s touto produktovou novinkou vstupoval na český trh, potřeboval zajistit nejen počáteční implementační strategii propagace nového výrobku, ale kompletní provedení online marketingové podpory pro zviditelnění produktu.

Výsledné řešení

Základem poskytnutých marketingových služeb se stal produktový web, který jsme vytvořili ve velmi krátké době. Jedná se o informační web, který má seznámit zákazníka s daným produktem. Hlavní grafický důraz je kladen nejen na přehledný a moderní vizuál, ale především na co největší prezentaci funkce daného produktu. Obsahově je web spíše minimalistický, prioritně se obsah váže opět na potřebu odprezentovat produkt, práci s ním a jeho unikátnost. Pro tento záměr bylo mimo jiné využito i poutavé video umístěné na titulní stránce.

Druhá fáze spolupráce byla zaměřena na online propagaci produktu a zvýšení povědomí cílových skupin o tuto novinku. Hlavním impulzem marketingových aktivit bylo vyvolání zájmu o produkt. K tomuto účelu byl vytvořen nový prezentační YouTube kanál s videi, která byla následně propagována. Nejpodstatnější část online propagace byla vložena na bedra Facebooku. Pro ten účel bylo vytvořeno propojení Facebooku s produktovým webem, kde se automaticky dotazy z Facebooku kopírují do webové sekce FAQ. Jedná se o prvek přímého napojení těchto dvou platforem. V rámci Facebooku byla provedena globální brandovací kampaň za pomoci soutěže o 3 štětce Sensu, pro kterou jsme naprogramovali speciální Facebook soutěžní stránku. Dále jsme pro daný účel využili taktéž sponzorovaných příspěvků a placené reklamy s pokročilým cílením na různé typy publika.


www.sensustylus.cz

Další screenshoty webu

Sensu Stylus - Reference
Sensu Stylus - Reference
Sensu Stylus - Reference
Sensu Stylus - Reference

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference