pH servis HUDEČEK

Comerto / Tvorba webu / Reference webů / pH servis HUDEČEK

pH servis HUDEČEK

Krátce o projektu

Projekt v kostce: Tvorba nového webu (2012) a následný SEO servis.
Pro: pH servis HUDEČEK s. r. o.
Rok tvorby: 2012 - současnost
Web: www.uklidhudecek.cz

O klientovi

pH servis HUDEČEK

Společnost poskytující úklidové služby komerčních objektů, firem, bytových i rodinných domů a domácností v lokalitě Brno a okolí.


Více o klientovi naleznete na www.uklidhudecek.cz/

Zadání klienta

2012: Záměrem klienta byl redesign stávajícího webu s cílem změny navigační a obsahové struktury za účelem přizpůsobení pro potřeby uživatelů i k podpoře rozvoje SEO. Klient kladl hlavní důraz na modernizaci grafické podoby webu. Požadavky směřovaly k vytvoření přehledného webu se správně nadefinovanými „call to action“ prvky, které byly v původním webu zastoupeny minimální míře.

2013 – současnost: požadavek na kontinuální optimalizaci pro vyhledávače.

Výsledné řešení

Redesign webu v roce 2012

Obsahově přehledná grafika byla nadefinována v barevnosti původního firemního loga. Vizuální členění definuje dle přání klienta 2 typy služeb: „Jednorázový úklid“ a „Stálý úklid“ - je zviditelněno na celém webu v rámci horního bloku slideru ve formě tlačítek. Ve slideru je prezentováno portfolio dalších služeb za účelem prezentace konkrétních služeb potenciálním zákazníkům.

Přehlednost i viditelnost hlavních částí a prvků „call to action“ byla v grafice dominována barevnou kontrastností. Vizuálně tak návštěvník bez dlouhého přemýšlení ví, jak a kde vybranou službu poptat, navíc má jasný přehled prioritním obsahu.

Struktura nového webu byla rozpracována s ohledem na problematiku SEO, kterou pro klienta dlouhodobě řešíme. Při nasazení redakčního systému a kódování webu byly zohledněny veškeré elementy ovlivňující dohledatelnost webu ve vyhledávačích. Pro web jsme kompletně napsali SEO texty a optimalizovali cílové stránky na vybrané výrazy na základě detailní analýzy klíčových slov. Nasazena a nastavena byla také služba Google Analytics pro měření efektivity webu a budoucí ladění konverznosti za pomoci webové analytiky.

Web byl následně s ohledem na vývoj nových technologií několikrát aktualizován např. pro korektní zobrazování na mobilních zařízeních.

SEO servis (2013 – současnost)

Po dokončení webu pokračovala práce související s postupnou optimalizací dohledatelnosti webu pro specifičtější fráze z portfolia služeb společnosti. Na základě obsahového plánu byly v pravidelných intervalech přidávány nové služby formou článků s obrázky a optimalizovány pro lokální dohledatelnost. V průběhu doby spolupráce tak vzniklo téměř 50 nových cílových stránek pro rozmanité dotazy spíše longtailového typu.

Důkaz efektivity tohoto postupu přináší statistiky Google Analytics: meziroční srovnání (leden-květen 2017 vs. leden-květen 2018) přístupů z vyhledávačů (organická neplacená návštěvnost) dosáhlo zvýšení o + 27,51 %. Trend postupného zlepšování držíme již od doby zveřejnění nového webu v roce 2012.


www.uklidhudecek.cz

Další screenshoty webu

pH servis HUDEČEK
pH servis HUDEČEK
pH servis HUDEČEK
pH servis HUDEČEK

Mobilní verze stránek

pH servis HUDEČEK
pH servis HUDEČEK

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.