pH servis HUDEČEK

Comerto / Tvorba webu / Reference webů / pH servis HUDEČEK

pH servis HUDEČEK

O klientovi

pH servis HUDEČEKSpolečnost se zaměřuje na kompletní servis úklidových služeb komerčních objektů, firem, bytových i rodinných domů a domácností.

Zadání klienta

Záměrem klienta byl redesign stávajícího webu s cílem změny navigační a obsahové struktury za účelem přizpůsobení pro potřeby uživatelů i k podpoře rozvoje SEO. Klient kladl hlavní důraz na modernizaci grafické podoby webu. Požadavky směřovaly k vytvoření přehledného webu se správně nadefinovanými „call to action“ prvky, které byly v původním webu zastoupeny minimální míře.

Výsledné řešení

Redesign webu

Vzdušná a moderní grafika byla nadefinována v barevnosti firemního loga. Preference 2 typů služeb: „Jednorázový úklid“, „Stálý úklid“, byla dominantně zviditelněna na celém webu v rámci horního bloku slideru ve formě tlačítek. Ve slideru je prezentováno portfolio dalších služeb za účelem nalákání potenciálních zákazníků.

Přehlednost i viditelnost hlavních částí a prvků „call to action“ byla v grafice vhodně vyzdvižena. Vizuálně tak návštěvník bez dlouhého přemýšlení ví, jak a kde vybranou službu poptat, navíc má jasný přehled o nabízených službách.

SEO standard

Nová grafika, resp. struktura webu, byla mimo jiné rozpracována s ohledem na problematiku SEO, kterou pro klienta dlouhodobě řešíme. Při nasazení redakčního systému a kódování webu byly zohledněny veškeré elementy ovlivňující dohledatelnost webu ve vyhledávačích. Pro web jsme kompletně napsali SEO texty a optimalizovali cílové stránky na vybrané výrazy. Nasazena a detailně nastavena byla také služba Google Analytics pro měření efektivity webu a budoucí ladění konverznosti za pomoci webové analytiky.
www.uklidhudecek.cz

Další screenshoty webu

pH servis HUDEČEK
pH servis HUDEČEK
pH servis HUDEČEK
pH servis HUDEČEK

Mobilní verze stránek

pH servis HUDEČEK
pH servis HUDEČEK

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.