Pro: PBX BOHEMIA s.r.o.
Realizace: 2015
www.pbxbohemia.cz

O klientovi

Přední český dodavatel řešení v oblasti slaboproudých technologií, elektromontáží a IT technologií s více než 15 lety tradice. Firma působí primárně na českém trhu, přičemž zakázky realizuje taktéž na Slovensku, Polsku, Německu i Francii.  Reference: Skypicker, Mendelova univerzita v Brně, Veterinární a farmaceutická univerzita Brno nebo Gardner Denver CZ + SK, s.r.o.

Poskytované služby:

  • Montáže: slaboproudé montáže, montáže a měření optických kabelů, montáže a měření datových sítí a Wi-Fi sítí, systémů EZS, EPS, kamerové systémy (CCTV / IP), přístupové systémy, elektromontáže NN, revize.
  • Hardware: dodávky a servis PC a HW, notebooky, servery, správa PC sítí a serverů, dodávky a správa SW.
  • Dodávky a servis telekomunikačních systému Alcatel Lucent.
  • Dodávky a značkový servis záložních zdrojů Eaton.

Více o klientovi na www.pbxbohemia.cz

Zadání klienta

Požadavkem klienta bylo zhotovení prezentačních webových stránek, které doposud firma neměla. Hlavní důraz kladl klient na prezentaci portfolia poskytovaných služeb ve spojení s referencemi.

Web by měl primárně cílit na firemní klientelu (malé a střední firmy) a instituce státní správy.

Jak web vypadá

Mobilní verze stránek

Výsledné řešení

Na vstupu byla problémem především obsahová struktura a navigační uspořádání služeb tak, aby byly přehledné a pochopitelné pro návštěvníky. Nakonec bylo navigační schéma vyřešeno následovně:

Koncept titulní stránky je postaven na prezentaci dosažených výsledků a bannerovém slideru s prezentací prioritních služeb, jejichž promo je z obchodního hlediska pro PBX nejdůležitější.

Grafické zpracování vychází z loga, hlavní dominantní barvu tvoří olivově zelená.

Konverzní akce jsou řešeny formou kontaktního formuláře uvedeného u každé služby. Dalšími prvky konverze jsou telefonní číslo a mailová adresa uvedená v hlavičce webu.

Web byl na základě klientem dodaného obsahu naplněn během 3 dnů, přičemž v rámci on-page aktivit bylo řešeno i ladění prvků, které jsou významné z pohledu SEO.

Podobné reference

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Moderní přístup k webdesignu si vysloužil projekt Maxmilian Develop, pro který jsme připravili kompletně nový web charakteristický...
Redesign webu hotelu Continental Brno se zaměřením na SEO

Redesign webu hotelu Continental

Nový web pro Continental Brno, známý brněnský hotel s dlouholetou tradicí, se speciálním zaměřením na prezentaci služeb a...
Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Modernizace webu pro českého výrobce systémů na vysoušení zdiva Drypol®. Největší výzvou bylo zachování dobré optimalizace,...
Tvorba webu na míru pro NANO - AUDIT

Tvorba webu pro NANO - AUDIT

Nový web pro účetní a auditorskou firmu NANO - AUDIT, který byl vytvořen na míru od loga a grafiky přes wireframe a strukturu...