PBX Bohemia - Reference

O klientovi

PBX Bohemia - Reference

Přední český dodavatel řešení v oblasti slaboproudých technologií, elektromontáží a IT technologií s více než 15 lety tradice. Firma působí primárně na českém trhu, přičemž zakázky realizuje taktéž na Slovensku, Polsku, Německu i Francii.  Reference: Skypicker, Mendelova univerzita v Brně, Veterinární a farmaceutická univerzita Brno nebo Gardner Denver CZ + SK, s.r.o.

Poskytované služby:

  • Montáže: slaboproudé montáže, montáže a měření optických kabelů, montáže a měření datových sítí a Wi-Fi sítí, systémů EZS, EPS, kamerové systémy (CCTV / IP), přístupové systémy, elektromontáže NN, revize.
  • Hardware: dodávky a servis PC a HW, notebooky, servery, správa PC sítí a serverů, dodávky a správa SW.
  • Dodávky a servis telekomunikačních systému Alcatel Lucent.
  • Dodávky a značkový servis záložních zdrojů Eaton.

Více o klientovi naleznete na www.pbxbohemia.cz

Zadání klienta

Požadavkem klienta bylo zhotovení prezentačních webových stránek, které doposud firma neměla. Hlavní důraz kladl klient na prezentaci portfolia poskytovaných služeb ve spojení s referencemi.

Web by měl primárně cílit na firemní klientelu (malé a střední firmy) a instituce státní správy.

Výsledné řešení

Na vstupu byla problémem především obsahová struktura a navigační uspořádání služeb tak, aby byly přehledné a pochopitelné pro návštěvníky. Nakonec bylo navigační schéma vyřešeno následovně:

Koncept titulní stránky je postaven na prezentaci dosažených výsledků a bannerovém slideru s prezentací prioritních služeb, jejichž promo je z obchodního hlediska pro PBX nejdůležitější.

Grafické zpracování vychází z loga, hlavní dominantní barvu tvoří olivově zelená.

Konverzní akce jsou řešeny formou kontaktního formuláře uvedeného u každé služby. Dalšími prvky konverze jsou telefonní číslo a mailová adresa uvedená v hlavičce webu.

Web byl na základě klientem dodaného obsahu naplněn během 3 dnů, přičemž v rámci on-page aktivit bylo řešeno i ladění prvků, které jsou významné z pohledu SEO.


www.pbxbohemia.cz

Další screenshoty webu

PBX Bohemia - Reference
PBX Bohemia - Reference
PBX Bohemia - Reference

Mobilní verze stránek

PBX Bohemia - Reference
PBX Bohemia - Reference

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference