Nový e-shop pro Květnaté louky

Nový e-shop pro Květnaté louky
Pro: Agrostis Trávníky
Realizace: 2022
www.kvetnatelouky.cz

O klientovi

Firma Agrostis Trávníky působí na českém trhu od roku 2002. Jak název napovídá, pomáhá trávnikářům (správcům pozemků a hřišť i všem soukromým zahradníkům) při navrhování a tvorbě krajiny i samotném zakládání květných luk. Firma nabízí nejen směsi pro osev, ale také analýzy a odborné poradenství. A věnuje se i vlastnímu výzkumu a odborné publikační činnosti.

Více o klientovi na www.kvetnatelouky.cz

Zadání klienta

Klient měl zastaralý e-shop, se kterým nebyl spokojený, a chtěl moderní obchod – založený na platformě Shoptet. Poptal u nás proto výběr šablony a dodání a implementace nově dodané grafiky. Zároveň potřeboval nastavení dopravy, košíku a dalších věcí. Prostě aby tak ke dveřím již rozkvetlé zahrady dostal pomyslný klíč a měl s ní co nejméně starostí.

Jak web vypadá

Mobilní verze stránek

Výsledné řešení

Podle klientových požadavků jsme vybrali šablonu Shoptetu, která nejvíce odpovídala zadání, byla moderní a Shoptetem maximálně podporovaná. Náš kodér také na ní potom mohl přímo pro klienta připravit vzhled některých individuálních prvků e-shopu. Navrhli jsme grafiku, která korespondovala s představou čistého a přehledného designu. Dodaný obsah jsme pak upravili, aby do nového designu „seděl“.

Klientovi jsme nachystali vše, aby mohl e-shop hned používat: zajistili jsme změnu údajů DNS, nastavili způsoby dopravy. Přesměrovali, když to bylo nutné, adresy důležitých stránek atd.

Aby klient ze startu zbytečně netápal, jak s platformou Shoptet zacházet, pomohli jsme se základním ovládání e-shopu – zejména různé velikosti balení u produkt s variantami. Nezapomněli jsme ani na SEO a možnost vyhodnocení účinku změn nového e-shopu: nastavili jsme cíle v Google Analytics a nachystali vše potřebné pro měření v Google Search Console.

Klient požadoval co nejsnazší a nejméně komplikované řešení nového e-shopu. Podařilo se nám najít nárokům na online byznys dostatečně odpovídající šablonu Shoptetu, která splňovala nároky klientova podnikání. A zvládli jsme i nachystat individuální změny a úpravy této šablony + všechny náležitosti spojené se startem e-shopu. Aby tak byl přechod maximálně plynulý a bezproblémový a klient získal vzhledem i funkcemi moderní e-shop, který mohl okamžitě po předání úspěšně používat.

Podobné reference

Tvorba nového webu pro Sporten

Tvorba nového webu pro Sporten

Nový web s moderním a jednoduchým designem pro značku s vybavením na lyžování a běžkování Sporten, zaměřený na prezentaci...
Tvorba nového e-shopu REPELENT PREDATOR

Tvorba nového e-shopu REPELENT PREDATOR

Leroy Cosmetics s.r.o. je ryze česká společnost, která za pomoci unikátních receptur vyrábí velmi populární...
Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport

Nový přehledný a intuitivní web s moduly a snadnou administrací pro Šenkýř Motorsport.
Tvorba nového webu pro HalyComp

Tvorba nového webu pro HalyComp

HalyComp se specializuje na projekci, výstavbu a rekonstrukci ocelových a betonových hal. HalyComp vytváří...