Nový e-shop pro Květnaté louky

Nový e-shop pro Květnaté louky
Pro: Agrostis Trávníky
Realizace: 2022
www.kvetnatelouky.cz

O klientovi

Firma Agrostis Trávníky působí na českém trhu od roku 2002. Jak název napovídá, pomáhá trávnikářům (správcům pozemků a hřišť i všem soukromým zahradníkům) při navrhování a tvorbě krajiny i samotném zakládání květných luk. Firma nabízí nejen směsi pro osev, ale také analýzy a odborné poradenství. A věnuje se i vlastnímu výzkumu a odborné publikační činnosti.

Více o klientovi na www.kvetnatelouky.cz

Zadání klienta

Klient měl zastaralý e-shop, se kterým nebyl spokojený, a chtěl moderní obchod – založený na platformě Shoptet. Poptal u nás proto výběr šablony a dodání a implementace nově dodané grafiky. Zároveň potřeboval nastavení dopravy, košíku a dalších věcí. Prostě aby tak ke dveřím již rozkvetlé zahrady dostal pomyslný klíč a měl s ní co nejméně starostí.

Jak web vypadá

Mobilní verze stránek

Výsledné řešení

Podle klientových požadavků jsme vybrali šablonu Shoptetu, která nejvíce odpovídala zadání, byla moderní a Shoptetem maximálně podporovaná. Náš kodér také na ní potom mohl přímo pro klienta připravit vzhled některých individuálních prvků e-shopu. Navrhli jsme grafiku, která korespondovala s představou čistého a přehledného designu. Dodaný obsah jsme pak upravili, aby do nového designu „seděl“.

Klientovi jsme nachystali vše, aby mohl e-shop hned používat: zajistili jsme změnu údajů DNS, nastavili způsoby dopravy. Přesměrovali, když to bylo nutné, adresy důležitých stránek atd.

Aby klient ze startu zbytečně netápal, jak s platformou Shoptet zacházet, pomohli jsme se základním ovládání e-shopu – zejména různé velikosti balení u produkt s variantami. Nezapomněli jsme ani na SEO a možnost vyhodnocení účinku změn nového e-shopu: nastavili jsme cíle v Google Analytics a nachystali vše potřebné pro měření v Google Search Console.

Klient požadoval co nejsnazší a nejméně komplikované řešení nového e-shopu. Podařilo se nám najít nárokům na online byznys dostatečně odpovídající šablonu Shoptetu, která splňovala nároky klientova podnikání. A zvládli jsme i nachystat individuální změny a úpravy této šablony + všechny náležitosti spojené se startem e-shopu. Aby tak byl přechod maximálně plynulý a bezproblémový a klient získal vzhledem i funkcemi moderní e-shop, který mohl okamžitě po předání úspěšně používat.

Podobné reference

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Moderní přístup k webdesignu si vysloužil projekt Maxmilian Develop, pro který jsme připravili kompletně nový web charakteristický...
Redesign webu hotelu Continental Brno se zaměřením na SEO

Redesign webu hotelu Continental

Nový web pro Continental Brno, známý brněnský hotel s dlouholetou tradicí, se speciálním zaměřením na prezentaci služeb a...
Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Modernizace webu pro českého výrobce systémů na vysoušení zdiva Drypol®. Největší výzvou bylo zachování dobré optimalizace,...
Tvorba webu na míru pro NANO - AUDIT

Tvorba webu pro NANO - AUDIT

Nový web pro účetní a auditorskou firmu NANO - AUDIT, který byl vytvořen na míru od loga a grafiky přes wireframe a strukturu...