Moravia interier design - Tvorba e-shopu Peknyinterier.cz

Comerto / Tvorba webu / Reference webů / Moravia interier design - Tvorba e-shopu Peknyinterier.cz

Moravia interier design - Tvorba e-shopu Peknyinterier.cz

O klientovi

Moravia interier design - Tvorba e-shopu Peknyinterier.cz

Společnost Moravia interier design, s.r.o. patří k předním českým producentům nábytku prémiové kvality s dlouholetou tradicí. Mezi hlavní výrobní artikly této firmy se řadí výroba skříňového a lehacího nábytku z masivu, kuchyní, vestavěných skříní, obývacích stěn, schodišť, dětských pokojů a kancelářského nábytku na zakázku. Společnost realizuje svou činnost taktéž v oblasti dodávky střech, přístřešků a zahradních dřevostaveb.


Více o klientovi naleznete na www.peknyinterier.cz

Zadání klienta

V tomto případě bylo zadání klienta jednoduché: tvorba moderního e-shopu s pokročilou funkčností. Klient si na základě našeho doporučení vybral pro realizaci systém Shoptet. Vizuální podoba nového e-shopu měla být odvozena od grafického řešení hlavní webové prezentace www.stolari.cz.

Výsledné řešení

Realizační činnosti probíhaly ve dvou základních bodech. Prvním z nich byla úprava standardní grafické šablony Shoptetu v souladu s hlavní webovou prezentací klienta, která je dostupná na adrese www.stolari.cz. Grafik navrhl konkrétní změny vizuální podoby šablony Shoptetu, které pak kodér za pomoci HTML a CSS úprav odladil do stávající podoby. Výsledkem je vzhled vycházející z korporátního vizuálu společnosti.

Stejně detailně byla řešena i druhá realizační část, a to nastavení e-shopu a detailní ladění jeho konkrétních funkčností, které klient specifikoval na vstupu. Dle požadavků klienta, které sdělil v rámci zadávacího dotazníku a následného konzultačního setkání, byly v rámci redakčního systému nastaveny veškeré funkční dispozice a e-shop kompletně připraven ke spuštění, včetně definice obchodních podmínek, systému slevových kuponů, věrnostního programu, definice cenového rozpětí produktů, nastavení a specifikace obsahu automatické mailové komunikace realizované v rámci životního cyklu objednávky, individuálního nastavení funkce „související zboží“, definice jednotlivých dopravních a platebních podmínek a jejich vzájemné provázanosti. Toto kompletní nastavení e-shopu bylo následně otestováno a revidováno do finální podoby.

Mimo výše uvedených realizačních kroků jsme zajistili také aktivaci a propojení se statistickou službou Google Analytics, servis ohledně nasazení e-shopu na vlastní doménu. Vyvrcholením spolupráce bylo školení správy e-shopu, na kterém se od nás klient dozvěděl veškeré potřebné informace pro rychlou a snadnou správu. Konkrétně se týkalo:

  • aktualizace textového obsahu e-shopu,
  • administrace katalogu zboží,
  • správa objednávek.

www.peknyinterier.cz

Další screenshoty webu

Moravia interier design - Tvorba e-shopu Peknyinterier.cz
Moravia interier design - Tvorba e-shopu Peknyinterier.cz
Moravia interier design - Tvorba e-shopu Peknyinterier.cz

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference