MedynPharm Ltd.

Comerto / Tvorba webu / Reference webů / MedynPharm Ltd.

MedynPharm Ltd.

O klientovi

MedynPharm Ltd.Britská firma se sídlem v Londýně, která se zaměřuje na výrobu a distribuci vitamínů, minerálů a doplňků stravy. Produkce zdravotnického zboží firmy MedynPharm vychází z kombinace tradičních přírodních receptur, moderních vědeckých poznatků a klinických studií.

Zadání klienta

Cílem realizace bylo vytvoření webových stránek, které se budou zaměřovat na prezentaci firmy a portfolia jejích produktů. Jelikož firma MedynPharm své produktové řady stále rozšiřuje, bylo přáním klienta, aby byl administrační systém webu jednoduchý na správu a umožňoval neomezené rozšiřování katalogu produktů bez ohledu na jejich počet v budoucnu. Klient požadoval modulární redakční systém s možností doprogramování dalších případných funkčních modulů v budoucnu.

Výsledné řešení

Strukturu obsahu a model navigačního aparátu webu si klient přesně nadefinoval.

Grafické provedení bylo vytvořeno taktéž zcela dle přesných požadavků klienta, včetně barevného řešení laděného pro daný segment. Důraz je kladen na přehlednost a jednoduchost grafiky z pohledu uživatele. Vstupní grafika byla vytvořena ve 2 odlišných návrzích, ze kterých byl jeden klientem vybrán k realizaci a následně 4x revidován.

Aplikován byl redakční systém Comerto, který splňuje klientovy požadavky na modulárnost systému a neomezenou rozšiřitelnost katalogu produktů. Systém umožňuje snadnou a časově nenáročnou editaci produktových informací v katalogu, kterou si prováděl sám klient. Navíc systém zajišťuje přehledné vícejazyčné plnění obsahu pro varianty DE, RU. V budoucnu navíc bude web rozšířen o arabskou část.


www.medynpharm.com

Další screenshoty webu

MedynPharm Ltd.
MedynPharm Ltd.

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference