Mediterran CZ, s.r.o.

Comerto / Tvorba webu / Reference webů / Mediterran CZ, s.r.o.

Mediterran CZ, s.r.o.

O klientovi

Mediterran CZ, s.r.o.Společnost Mediterran se zabývá výrobou betonových střešních krytin a příslušenství již od roku 1920. České zastoupení firmy Mediterran CZ vzniklo v roce 2007. Nejznámější produktové řady: Standard (Vlčanka), Rundo, Danubia, Coppo, Zenit.

Zadání klienta

Klient vznesl v rámci zadávací dokumentace následující požadavky: nový web musí být z velké části zaměřen primárně na prezentaci betonových střešních krytin. Má se jednat o moderní web, který ukáže kvalitu, výrobní zaměření i možnosti firmy a její renomé. Zaměření webu bude jak na segment B2B (distributoři, stavební firmy, řemeslníci), tak i na B2C za účelem brandování a prezentace produktů (vyvolání poptávky a doporučení lokálního prodejce). Web musí pomoci šířit povědomí o produktech, vyvolávat zájem o poptávku produktu, která se realizuje přes distribuční síť. Cílem je vytvořit web, který bude plně funkční pro potřeby cílových skupin, jednoduchý, přehledný a funkčně propracovaný.

Cíle webu

  • Směřovat návštěvníky do distribučních prodejen.
  • Prezentovat výrobky.
  • Provádět osvětu betonovým taškám.

Na základě výše uvedených požadavků byl zpracován kompletní plán online propagace a taktéž projektová dokumentace obsahující analýzu konkurence, definici konverzních akcí, návrh navigace, strukturu obsahu a grafické a funkční řešení.

Výsledné řešení

Hlavní důraz nového webu je kladen na představení produktového portfolia s cílem ukázat nejen technické parametry a typy jednotlivých střešních tašek, ale také seznámit návštěvníky s konkrétními referenčními realizacemi. Díky úzkému propojení na databázi prodejců je možné velmi snadno dohledat nejbližší prodejnu sortimentu Mediterran.

Web obsahuje propracovaný katalog produktů s propojením na referenční fotogalerie, který si může klient případně individuálně modifikovat. Nechybí ani modul pro administraci distribučních prodejen, jenž je navázán na mapu.

Struktura obsahu i navigační schéma respektují definované potřeby na optimalizaci pro vyhledávače. Brzy po nasazení nového webu bylo dosaženo předních pozic u relevantních klíčových slov, které klient požadoval. V rámci optimalizace byla provedena tvorba SEO textů a ruční linkbuilding.


www.mediterrancz.cz

Rozdíly po a před

Mediterran CZ, s.r.o.
Mediterran CZ, s.r.o.

Další screenshoty webu

Mediterran CZ, s.r.o.
Mediterran CZ, s.r.o.
Mediterran CZ, s.r.o.
Mediterran CZ, s.r.o.

Mobilní verze stránek

Mediterran CZ, s.r.o.
Mediterran CZ, s.r.o.

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference