Pro: CARTec motor, spol. s r. o.
Realizace: 2013
www.landrover-cartec.cz

O klientovi

Společnost CARTec motor spol. s r. o. je od roku 1994 největším a nejdéle působícím autorizovaným obchodním zastoupením tradiční britské automobilky Land Rover na Moravě. Zákazník má k dispozici služby Oddělení prodeje automobilů, Oddělení poprodejních služeb (nabízí prodej značkových náhradních dílů, doplňků, oblečení a značkové opravy automobilů/servis).

Více o klientovi na www.cartec.cz

Zadání klienta

Redesign stránek si klient objednal z důvodu potřeby oživení stávající prezentace a taktéž s cílem zpřehlednit hlavní obsahové části webu. Dalším záměrem bylo zjednodušení aktualizace webu.

Jak web vypadá

Výsledné řešení

Web postavený na redakčním systému Comerto poskytl jednoduché uživatelské rozhraní pro obsahovou editaci webu a taktéž umožnil snadné vkládání specifikačních vizitek nových i ojetých vozů.

Spíše minimalistická grafika webu, vytvořená s důrazem na přehlednost a zviditelnění podstatných obsahových částí, byla maximálně přizpůsobena potřebám online návštěvníků. Toto přizpůsobení vycházelo mimo jiné z analýzy četnosti návštěvnosti jednotlivých stránek webu (data ze služby Google Analytics).

Podobné reference

Tvorba nového webu pro Sporten

Tvorba nového webu pro Sporten

Nový web s moderním a jednoduchým designem pro značku s vybavením na lyžování a běžkování Sporten, zaměřený na prezentaci...
Tvorba nového e-shopu REPELENT PREDATOR

Tvorba nového e-shopu REPELENT PREDATOR

Leroy Cosmetics s.r.o. je ryze česká společnost, která za pomoci unikátních receptur vyrábí velmi populární...
Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport

Nový přehledný a intuitivní web s moduly a snadnou administrací pro Šenkýř Motorsport.
Tvorba nového webu pro HalyComp

Tvorba nového webu pro HalyComp

HalyComp se specializuje na projekci, výstavbu a rekonstrukci ocelových a betonových hal. HalyComp vytváří...