Land Rover Cartec - Reference

O klientovi

Land Rover Cartec - Reference
Společnost CARTec motor spol. s r. o. je od roku 1994 největším a nejdéle působícím autorizovaným obchodním zastoupením tradiční britské automobilky Land Rover na Moravě. Zákazník má k dispozici služby Oddělení prodeje automobilů, Oddělení poprodejních služeb (nabízí prodej značkových náhradních dílů, doplňků, oblečení a značkové opravy automobilů/servis).
Více o klientovi naleznete na www.cartec.cz

Zadání klienta

Redesign stránek si klient objednal z důvodu potřeby oživení stávající prezentace a taktéž s cílem zpřehlednit hlavní obsahové části webu. Dalším záměrem bylo zjednodušení aktualizace webu.

Výsledné řešení

Web postavený na redakčním systému Comerto poskytl jednoduché uživatelské rozhraní pro obsahovou editaci webu a taktéž umožnil snadné vkládání specifikačních vizitek nových i ojetých vozů.

Spíše minimalistická grafika webu, vytvořená s důrazem na přehlednost a zviditelnění podstatných obsahových částí, byla maximálně přizpůsobena potřebám online návštěvníků. Toto přizpůsobení vycházelo mimo jiné z analýzy četnosti návštěvnosti jednotlivých stránek webu (data ze služby Google Analytics).
www.landrover-cartec.cz

Další screenshoty webu

Land Rover Cartec - Reference
Land Rover Cartec - Reference
Land Rover Cartec - Reference

Realizované služby

Hlavní služby

Další specifické služby

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference