Kompletní redesign webu - Úklid Hudeček

Kompletní redesign webu - Úklid Hudeček
Redesign webu.
Pro: pH servis HUDEČEK s. r. o.
Realizace: 2020
www.uklidhudecek.cz

O klientovi

Společnost poskytující úklidové služby komerčních objektů, bytových i rodinných domů a domácností v lokalitě Brno a okolí již od roku 1998. Jedná se o našeho dlouholetého klienta, který prostřednictví naší agentury komplexně řeší svou on-line propagaci.

Více o klientovi na www.uklidhudecek.cz

Zadání klienta

Od roku 2012, kdy jsme pro klienta naposledy realizovali novou vizuální podobu webu, uteklo již řadu let. Proto bylo rozhodnuto o vizuálním a technickém přepracování současné webové prezentace, aby splňovala standardy dnešní doby. 

Jak web vypadá

Mobilní verze stránek

Výsledné řešení

Jelikož dlouhodobě budujeme klientovi tzv. organickou návštěvnost s pomoci SEO servisu, musel redesign proběhnout velmi šetrně především s ohledem na zachování navigace, obsahových a technických dispozic. Dlouho budované top pozice na vybraná klíčová slova ve vyhledávání tak musely být bezpodmínečně zachovány.
V grafickém řešení jsme drželi historickou linii důvěryhodnosti a přehlednosti designu, jak si to klient přeje. Větší měrou jsme použili motiv dlaně z loga, abychom dostatečně identifikovali firmu i v takových částech webu, kde logo není vizuálně tolik viditelné.
Celý redesign samozřejmě proběhl včetně odladění responzivnosti pro mobilní zobrazování.

Podobné reference

Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport

Nový přehledný a intuitivní web s moduly a snadnou administrací pro Šenkýř Motorsport.
Tvorba nového e-shopu Twinsport.cz

Tvorba nového e-shopu Twinsport.cz

Úkolem bylo vytvoření moderního responzivního e-shopu pro prodejce jízdních kol, elektrokol a cyklodoplňků s napojením na...
Fruli - tvorba webu

Fruli - tvorba webu

Společnost fruli company s.r.o. stojí za ruční výrobou výjimečných přírodních sirupů, chutných čokolád,...
Tvorba nového webu KRÁLOVOPOLSKÁ, a.s.

Tvorba nového webu KRÁLOVOPOLSKÁ, a.s.

Nový web si firma nadělila ke 130. výročí založení. Oslavy, které provází tuto významnou událost, se opírají právě o redesignovaný...