Kompletní redesign webu – Stora

Kompletní redesign webu – Stora
Vyvinuli jsme zcela nový web, který důstojnou a moderní formou reprezentuje brand a umožní lepší informovanost klientů o produkech a jejich parametrech.
Pro: STORA s.r.o.
Realizace: 2019
stora.cz

O klientovi

Společnost STORA v Česku, Rakousku, Maďarsku a na Slovensku zastupuje renomované výrobce stavebních produktů pro kanalizaci a regulaci vody.
Pro významné dopravní, městské i soukromé stavby dodává například odvodňovací žlaby z polymerbetonu a hliníku, litinové a kompozitní šachtové poklopy, vsakovací boxy, regulátory průtoku nebo odlučovače ropných látek či tuků.

Více o klientovi na stora.cz

Zadání klienta

Vzhledem k tomu, že původní online prezentace byla jen provizorní, klient potřeboval zcela nový web, který zajistí plnění základních cílů – podpoří prodej, posílí vnímání brandu i produktů a poskytne více informací.

Jak web vypadá

Mobilní verze stránek

Výsledné řešení

Po důkladném jednání s klientem jsme postupně připravili několik verzí grafického návrhu, než se nám design webu podařilo vypilovat k oboustranné spokojenosti.

Výsledek perfektně spojuje designovou čistotu, použitelnost a informační hodnotu, jak si zákazník představoval.

  • Titulní stránce dominuje fotografie reprezentující filozofii firmy orientovanou na dlouhodobou udržitelnost při hospodaření s vodou.
  • Jednoduchý navigační systém webu umožňuje návštěvníkům nalézt požadované produkty, prostudovat jejich specifikace a případně sjednat spolupráci.
  • Přehled referenčních realizací dává najevo, že společnost STORA má za sebou významné reference a v oboru již má vybudované jméno.
  • Sekce dokumentů ke stažení umožňuje získání dalších katalogů produktů, ceníků nebo technických listů.
  • K dispozici jsou kromě české také čtyři další jazykové verze.

Rozdíly po a před

Kompletní redesign webu – Stora - Porovnání, stará verze #1
Kompletní redesign webu – Stora - Porovnání, nová verze  #1

Podobné reference

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Moderní přístup k webdesignu si vysloužil projekt Maxmilian Develop, pro který jsme připravili kompletně nový web charakteristický...
Redesign webu hotelu Continental Brno se zaměřením na SEO

Redesign webu hotelu Continental

Nový web pro Continental Brno, známý brněnský hotel s dlouholetou tradicí, se speciálním zaměřením na prezentaci služeb a...
Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Modernizace webu pro českého výrobce systémů na vysoušení zdiva Drypol®. Největší výzvou bylo zachování dobré optimalizace,...
Tvorba webu na míru pro NANO - AUDIT

Tvorba webu pro NANO - AUDIT

Nový web pro účetní a auditorskou firmu NANO - AUDIT, který byl vytvořen na míru od loga a grafiky přes wireframe a strukturu...