KELLNER CZ s.r.o.

Comerto / Tvorba webu / Reference webů / KELLNER CZ s.r.o.

KELLNER CZ s.r.o.

Krátce o projektu

Projekt v kostce: Na základě specifického zadání klienta byl sestaven koncept webu, který se skládal z definice struktury obsahu, navigačního schématu, konverzních entit, popisu funkčnosti a efektů. Výsledkem byla specifikace grafického řešení společně s návrhem ideálního rozmístění obsahových prvků v layoutu (wireframe).
Pro: KELLNER CZ s.r.o.
Rok tvorby: 2015
Web: www.kellnercz.cz

O klientovi

KELLNER CZ s.r.o.

Firma KELLNER CZ  s.r.o.působí na českém trhu od roku 1990 jakožto výrobní firma v oblasti ochrany životního prostředí, se zaměřením na dodávky výrobků z plastických hmot a jejich montáž. Firma vyrábí plastové nádrže, septiky, jímky, vodoměrné šachty, bazény, odpadní jímky i polypropylénové nádrže pro chemický, potravinářský průmysl, stavebnictví a zemědělství.

Vysoký standard kvality výrobků, vycházející mimo jiné ze splnění náročných certifikačních podmínek pro produkci výše popsaných výrobku, zajistil firmě KELLNER CZ  s.r.o. věhlas nejen na českém, ale i na zahraničních trzích.


Více o klientovi naleznete na www.kellnercz.cz

Zadání klienta

Klientský požadavek na redesign webu měl 2 roviny. Klient nebyl spokojen s grafickým pojetím svého stávajícího webu, který nebyl poutavý a působil zastarale. Druhým důvodem byla nevyhovující funkčnost redakčního systému a jeho chybovost.

Výsledné řešení

Předtím než byl vytvořen grafický návrh, bylo nutné rozmyslet, kde se který z prvků webu bude nacházet (navigace, hlavní obsah, call-to-action apod.) – Vytvořili jsme wireframe, jenž toto vše shrnuje jako zadání pro grafika, a to včetně náznaku informační struktury.

 

 

Při realizaci finální grafiky jsme dle plánu aplikovali prvky uživatelského rozhraní, jejichž primárním cílem je podpora konverznosti webu. V záhlaví tak najde návštěvník formulář „Rychlá zpráva“ pro odeslání dotazu / poptávky a pod textový obsahem každé stránky je umístěn poptávkový formulář. Hlavní prvky každé stránky jsou vizuálně dominující, titulní stránka vychází z konceptu přehledného rozcestníku, který směřuje návštěvníky co nejsnadněji k produktovým kategoriím a zároveň svým vizuálním laděním dopomáhá k prezentaci výrobního zaměření firmy. U produktových kategorií byl kladen největší důraz na přehlednost struktury a snadnost výběru požadovaných produktů přes subnavigační část na levé straně.

Celková barevná vyváženost a čistý technický styl podporují nejen přehlednost, ale i klidnou atmosféru s jasně definovanou prioritou obsahových bloků.

Speciální grafické práce si vyžádalo vytvoření sady piktogramů pro úvodní stránku. Piktogramy mají za cíl intuitivně prezentovat produktové kategorie a lákat pozornost k prokliku do produktové části.

Informační struktura je navržena tak, aby návštěvník stránek intuitivně a logicky našel vše potřebné v nejkratším možném čase.

Co se týká efektů, rádi bychom upozornili na pozadí reagující na pohyb kurzoru myši.

Redakční systém obsahuje modul Katalog produktů, kde lze snadno a rychle přidat vše, od kategorií produktů, přes nahrávání PDF souborů, přidávání fotogalerií, až po tvorbu tabulek a mnoho dalších funkcí.


www.kellnercz.cz

Další screenshoty webu

KELLNER CZ s.r.o.
KELLNER CZ s.r.o.
KELLNER CZ s.r.o.
KELLNER CZ s.r.o.
KELLNER CZ s.r.o.

Mobilní verze stránek

KELLNER CZ s.r.o.
KELLNER CZ s.r.o.

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference