Pro: HUNSGAS s.r.o.
Realizace: 2013
www.hunsgas.cz

O klientovi

Společnost HUNSGAS s.r.o., založená v roce 1995, patří k předním českým dodavatelům LPG a provozovatelům čerpacích stanic LPG v ČR. Hlavní činností společnosti, mimo distribuce LPG a provozu ČS, je také plnění PB lahví na pěti vlastních plnírnách a jejich prodej prostřednictvím 300 firemních odběrných míst. Společnost zajišťuje taktéž dodávky LPG včetně dopravy velkoodběratelům, dále i montáž, servis a poradenskou činnost v oblasti LPG.

Více o klientovi na www.hunsgas.cz

Zadání klienta

Klient nás oslovil s požadavkem na kompletní obsahový i grafický redesign jeho stávajícího webu. Klientovi vadila zastaralost webu a především špatná přehlednost obsahových částí. V rámci grafického zadání požadoval moderní a vzdušnou grafiku s důrazem na zelenou barvu jakožto symbolu energetické šetrnosti. Nová grafika dle něj má působit přehledně, má být částečně „hravá“, ale především má odpovídat významnosti firmy a jejímu postavení na českém trhu.

Jak web vypadá

Mobilní verze stránek

Výsledné řešení

Struktura webu

Pro účely zpřehlednění byl celkový původní obsah přeskupen a strukturován dle 2 hlavních hledisek, které byly identifikovány jako zásadní pro práci s webem. Návštěvník si tak může vybrat služby dle typu, případně je výběr naopak určen typem zákazníka (kdy pod každý typ zákazníka spadá skupina relevantních služeb). Byly vypuštěny nadbytečné informace a ostatní obsah strukturován pod jasné navigační položky se snahou o minimální zanoření v navigační hierarchii.

Grafické řešení

  • Titulní stránka je koncipována tak, aby směrovala návštěvníky do relevantních sekcí dle 2 výše uvedených navigačních hledisek.
  • Interaktivní prezentace služeb v podobě slideru titulní stránky poutá pozornost na hlavní typy služeb.
  • Design je responzivní, tudíž se automaticky přizpůsobuje různým zobrazovacím zařízením.
  • Byla použita loga odběratelů pro dokreslení významu firmy Hunsgas.
  • V hlavičce webu byly viditelně zakomponovány hlavní konverzní prvky, přes které se má realizovat akvizice nových zákazníků.

Mapa čerpacích stanic

Byl vytvořen speciální modul pro snadný katalogový výpis seznamu čerpacích stanic včetně doplňujících informací. Výsledkem je mapa čerpacích stanic s možností filtrace regionů.

Podobné reference

Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport

Nový přehledný a intuitivní web s moduly a snadnou administrací pro Šenkýř Motorsport.
Tvorba nového e-shopu Twinsport.cz

Tvorba nového e-shopu Twinsport.cz

Úkolem bylo vytvoření moderního responzivního e-shopu pro prodejce jízdních kol, elektrokol a cyklodoplňků s napojením na...
Fruli - tvorba webu

Fruli - tvorba webu

Společnost fruli company s.r.o. stojí za ruční výrobou výjimečných přírodních sirupů, chutných čokolád,...
Tvorba nového webu KRÁLOVOPOLSKÁ, a.s.

Tvorba nového webu KRÁLOVOPOLSKÁ, a.s.

Nový web si firma nadělila ke 130. výročí založení. Oslavy, které provází tuto významnou událost, se opírají právě o redesignovaný...