GASTRO NOVOTNÝ

Comerto / Tvorba webu / Reference webů / GASTRO NOVOTNÝ

GASTRO NOVOTNÝ

O klientovi

GASTRO NOVOTNÝSpecializovaný velkoobchod s gastro-vybavením. Firma působí na českém trhu již od roku 1996. Patří k předním dodavatelům různorodého vybavení pro hotely, restaurace, jídelny, stravovací provozy a kuchyně. Mimo gastronomického vybavení dodává také kuchařské a kulinářské suroviny (kávu, koření, čaje apod.). V současné době najdete kamenné prodejny Gastro Novotný v Brně a ve Zlíně.

Zadání klienta

Klient vstoupil do roku 2014 s novou strategií svého online podnikání. Již ke konci roku 2013 nás oslovil s požadavkem na návrh postupů, které povedou k rozvoji jeho online prodeje. Hlavním záměrem bylo nahradit původní klasickou webovou prezentaci novou eshopovou platformou se snadnou administrací a rozšířenou podporou konverze.

Výsledné řešení

Nejprve byla navržena obsahová struktura eshopu, následně vyspecifikována podoba wireframe a nadefinována funkčnost i navigační aparát. Na základě této vstupní specifikace byla vytvořena grafická podoba eshopu. Důraz byl kladen na přehlednost a čistotu s cílem umožnit snadnou navigaci návštěvníků na stránky produktových kategorií.

Pozornost byla věnována také konverzním prvkům, které mají podpořit prodejnost. Jedná se především o viditelnost nákupního košíku, výzvu k telefonické poptávce v hlavičce eshopu nebo levý fixní scroll odkaz s možností položit dotaz.

Eshop nezapomíná na prioritní prezentaci výdejních provozoven a také obsahuje modul pro vkládání akčních letáků se slevovými akcemi.

Zajímavý je i způsob plnění eshopu produkty. Na základě přání klienta byla nadefinována možnost hromadného exportu produktových informací s pomocí xml souborů. Byl naprogramován obousměrný propojovací most mezi administračním systémem eshopu a skladovým systémem Helios. Klient si do webu nahrával produkty sám.


www.gastronovotny.cz

Další screenshoty webu

GASTRO NOVOTNÝ
GASTRO NOVOTNÝ

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference