Pro: Fyzioterapie Kinesis Brno – centrum zdravého pohybu a fyzioterapie
Realizace: 2015
www.fyzioterapie-kinesis.cz

O klientovi

Jedná se o nestátní zdravotnické zařízení s lokální působností (Brno), které nabízí komplexní služby v oblasti problémů pohybového aparátu a zdravého životního stylu. Mezi základní druhy poskytovaných služeb patří fyzioterapeutické metody, techniky z oblasti regenerace a rekondice, speciální zdravotní cvičení a výživové poradenství.

Více o klientovi na www.fyzioterapie-kinesis.cz

Zadání klienta

Hlavním důvodem pro tvorbu nových webových stránek bylo usnadnění pravidelné aktualizace webu, a především taktéž potřeba klienta na zajištění přehlednějšího obsahového uspořádání, s čímž souvisel i redesign grafického řešení, které by mělo umět efektivněji oslovit cílovou skupinu.

Zadavatel chápe webové stránky jako velmi důležitý prodejní kanál, proto apeloval především na zpřehlednění a zvýraznění dosavadní nabídky služeb s cílem více se dostat do povědomí klientů, kteří řeší různé zdravotní problémy spojené s pohybovým aparátem.

Jak web vypadá

Mobilní verze stránek

Výsledné řešení

Grafické zpracování webových stránek vychází z vyvážené aplikace přírodních barev doplněných adekvátním obrazovým pozadím. Struktura grafiky prezentuje prioritně nabídku služeb a jednoznačně představuje samotné zaměření tématu, které je pro návštěvníka stránek patrné již při letmém pohledu. Logo webových stránek bylo částečně přepracováno do podoby, která lépe koresponduje s novým designem.

Přesto, nebo naopak právě proto, že stránky prezentují návštěvníkům služby spojené s pomocí při řešení zdravotních problémů, snaží se celkové vizuální pojetí působit pozitivně a zaujmout co nejširší cílovou skupinu:

 • lidé, kteří mají zájem zlepšit své zdraví a hledají možnost vyřešit své zdravotní problémy, popř. najít co možná nejoptimálnější variantu úlevy od problémů,
 • lidé, kteří hledají nabídku preventivních úkonů, osobní přístup a jednání odlišné od státního sektoru.

Mimo kompletního vizuálního redesignu byl nasazen také nový redakční systém, který umožňuje snadnou editaci obsahu stránek a především dokáže zajistit modulární rozšiřování funkčnosti webových stránek. 

Implementované moduly:

 • Novinky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Newsletter
 • Katalog služeb
 • Katalog akcí/kurzů
 • Kontaktní formulář

Z pohledu navigace je kladen hlavní důraz na prezentaci služeb a přímé nasměrování do jejich přehledného katalogu.

U každé služby nechybí patřičně viditelná výzva k akci v podobě vizuálně dominantního tlačítka „Mám zájem“. Po kliknutí se provede zobrazení překryvné vrstvy s pop-up formulářem.

Slider na titulní stránce prezentuje hlavní kategorie služeb, v případě potřeby slouží taktéž k odpromování speciálních akcí a nabídek.

 

Rozdíly po a před

Fyzioterapie-Kinesis.cz - Porovnání, stará verze #1
Fyzioterapie-Kinesis.cz - Porovnání, nová verze #1
Fyzioterapie-Kinesis.cz - Porovnání, stará verze #2
Fyzioterapie-Kinesis.cz - Porovnání, nová verze #2

Podobné reference

Tvorba nového webu pro Sporten

Tvorba nového webu pro Sporten

Nový web s moderním a jednoduchým designem pro značku s vybavením na lyžování a běžkování Sporten, zaměřený na prezentaci...
Tvorba nového e-shopu REPELENT PREDATOR

Tvorba nového e-shopu REPELENT PREDATOR

Leroy Cosmetics s.r.o. je ryze česká společnost, která za pomoci unikátních receptur vyrábí velmi populární...
Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport

Nový přehledný a intuitivní web s moduly a snadnou administrací pro Šenkýř Motorsport.
Tvorba nového webu pro HalyComp

Tvorba nového webu pro HalyComp

HalyComp se specializuje na projekci, výstavbu a rekonstrukci ocelových a betonových hal. HalyComp vytváří...