FRONTON-PLUS spol. s r.o.

Comerto / Tvorba webu / Reference webů / FRONTON-PLUS spol. s r.o.

FRONTON-PLUS spol. s r.o.

O klientovi

FRONTON-PLUS spol. s r.o.Firma FRONTON - PLUS, spol. s r. o. se dlouhodobě specializuje na realizace přestavby bytových jader. Nabízí komplexní služby od zaměření, zpracování projektové dokumentace až po vlastní realizaci stavby, kolaudaci a závěrečný úklid.
Více o klientovi naleznete na www.fronton.cz

Zadání klienta

Vytvoření projektové dokumentace a rozpracování koncepce webu s ohledem na cílovou skupinu a její potřeby. Následná tvorba grafického řešení a kompletní naprogramování webu. Požadavky na grafiku: moderní, jednoduchá, působivá a přehledná s tematickým laděním.

Výsledné řešení

Na základě požadavku klienta byla v počátku realizace vyhotovena projektová dokumentace obsahující:

  • analýzu hledanosti témat a klíčových slov,
  • analýzu konkurenčního prostředí,
  • UseCase diagram,
  • wireframe (drátěný model webu).

Na základě výše uvedených složek byla sestavena koncepce webu s detailní strukturou obsahu, popisem jeho funkčnosti a cílení. Následovala grafická specifikace, na základě níž byla vytvořena grafická podoba webu, která byla poté nakódována do finální podoby.

Grafika je velmi přehledná a vzdušná. Přirozeně dopomáhá návštěvníky směřovat do hlavních obsahových částí webu. „Call to action“ prvky jsou jasně viditelné a navigace snadno pochopitelná. Pozadí je prvkem dokreslujícím vhodně tematičnost webu. Koncept, který je pro daný web charakteristický, podtrhuje samotnou 4krokovou realizaci služeb firmy – tj. pochopitelná grafika a přehledný web jdou ruku v ruce se samotným charakterem jednoduchosti nabízených služeb klienta.

Součástí vyhotovení nového webu je i řešení problematiky SEO s ohledem na zdrojový kód a veškeré další on-page faktory. Klient tento SEO standard dále rozšiřuje v rámci našich SEO služeb, které pro něj dlouhodobě realizujeme.
www.fronton.cz

Další screenshoty webu

FRONTON-PLUS spol. s r.o.
FRONTON-PLUS spol. s r.o.

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference