Dřevo-Spektrum

Comerto / Tvorba webu / Reference webů / Dřevo-Spektrum

Dřevo-Spektrum

O klientovi

Firma specializující se na prodej eurohranolů, PUR výplní, řeziva, spárovek a dalších polotovarů dřevařského průmyslu.

Zadání klienta

Podstatou zakázky bylo vytvoření produktového webu s přehlednou prezentací kompletního prodejního sortimentu. Klient navíc požadoval zpracování vstupního návrhu možností prezentace v online prostředí.

Výsledné řešení

Jelikož se klient doposud neprezentoval na internetu formou webových stránek, byla rozpracována základní přehledová studie, která řešila definování konkrétních cílů webu, cílovou skupinu, funkční, obsahové a navigační dispozice. Výsledkem byl drátěný model včetně detailní grafické specifikace.

Požadavek klienta na tematické ladění grafiky s předpokládanou možností prostorového vnímání dřeva byl splněn díky horní části designu webu. Celý web je přehledně řešen, přičemž je kladen hlavní důraz na navigační složku. Další podstatnou částí zvýrazněnou v designu je možnost rychlého kontaktu a také možnost snadného odeslání poptávkového formuláře u každého produktu.

Nejen přehlednost produktového portfolia z pohlednu návštěvníka webu, ale také potřeba majitele webu na snadnou administraci produktových položek, nás vedla k nasazení modulu katalogu.

Pro klienta dále v návaznosti na web realizujeme také službu optimalizace pro vyhledávače. Díky dlouhodobé spolupráci v této oblasti dosahujeme výsledků v podobě zvyšující se relavantní návštěvnosti a nárůstu počtu splněných cílů webu prostřednictvím přirozeného vyhledávání.


www.drevo-spektrum.cz

Další screenshoty webu

Dřevo-Spektrum
Dřevo-Spektrum
Dřevo-Spektrum

Mobilní verze stránek

Dřevo-Spektrum
Dřevo-Spektrum

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.