Deratizace Pařez - Nový web

Deratizace Pařez - Nový web
Pro: Pařez - Zdravotně technické práce
Realizace: 2016
www.deratizace-parez.cz

O klientovi

Přední tuzemská firma poskytující celorepublikově servis v oblastech ochranné deratizace, dezinsekce a dezinfekce. Výše uvedeným službám se věnují již více jak 25 let.

Deratizace Pařez zajišťuje servis nejen pro klasické domácnosti, ale i hotely, školy, úřady, instituce a firmy. Ve velké míře zajišťuje kompletní deratizace obcí a měst, deratizace bytových domů a velkokapacitních objektů, řeší i kalamitní přemnožení komárů apod.

Více o klientovi na www.deratizace-parez.cz

Zadání klienta

Hlavním záměrem klienta při zadání redesignu webu byla změna grafického pojetí s cílem dosáhnout modernější vzhled, barevně živější a kreativnější posun. To vše při zachování stávajícího loga, přestože i v tomto případě byl klient upozorněn, že by bylo třeba provést jeho částečný facelift.

Jak web vypadá

Mobilní verze stránek

Výsledné řešení

Grafický design

Podoba nového designu je dle požadavků klienta odvozena z barev aplikovaných v logu. Hlavní prvky konverzních akcí jsou zvýrazněny s pomocí červené barvy, čímž je vyřešeno upoutání návštěvníka na podstatné výzvy k akci. Dle pravidla „v jednoduchosti je krása“ je koncipováno celé rozvržení webu s maximálním důrazem na přehlednost a nezahlcení návštěvníka méně významným obsahem.

Na titulní stránce byl dle požadavku klienta vytvořen rychlý poptávkový blok s provázáním na výběr konkrétního typu škůdce.

Moduly

  • Modul pro správu dokumentů ke stažení.
  • Modul pro správu poboček.
  • Katalog škůdců.
  • Katalog služeb.

Aplikovaný redakční systém

Redakční systém nového webu zajišťuje kromě uživatelsky přívětivé administrace i pokročilou ochranu dat, řeší uživatelské profily, má podporu SEO s možností snadné úpravy on-page prvků, které mají vliv na dohledatelnost webu. U redakčního systému ocenil klient snadné a rychlé vložení novinek, článků, tvorbu fotogalerií a editování kontaktních údajů. Redakční systém je připraven na vícejazyčné verze webu, umožňuje klientovi snadnou tvorbu formulářů.

Rozdíly po a před

Deratizace Pařez - Nový web - Porovnání, stará verze #1
Deratizace Pařez - Nový web - Porovnání, nová verze  #1

Podobné reference

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Moderní přístup k webdesignu si vysloužil projekt Maxmilian Develop, pro který jsme připravili kompletně nový web charakteristický...
Redesign webu hotelu Continental Brno se zaměřením na SEO

Redesign webu hotelu Continental

Nový web pro Continental Brno, známý brněnský hotel s dlouholetou tradicí, se speciálním zaměřením na prezentaci služeb a...
Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Modernizace webu pro českého výrobce systémů na vysoušení zdiva Drypol®. Největší výzvou bylo zachování dobré optimalizace,...
Tvorba webu na míru pro NANO - AUDIT

Tvorba webu pro NANO - AUDIT

Nový web pro účetní a auditorskou firmu NANO - AUDIT, který byl vytvořen na míru od loga a grafiky přes wireframe a strukturu...