Deratizace Pařez - Nový web

Comerto / Tvorba webu / Reference webů / Deratizace Pařez - Nový web

Deratizace Pařez - Nový web

O klientovi

Přední tuzemská firma poskytující celorepublikově servis v oblastech ochranné deratizace, dezinsekce a dezinfekce. Výše uvedeným službám se věnují již více jak 25 let.

Deratizace Pařez zajišťuje servis nejen pro klasické domácnosti, ale i hotely, školy, úřady, instituce a firmy. Ve velké míře zajišťuje kompletní deratizace obcí a měst, deratizace bytových domů a velkokapacitních objektů, řeší i kalamitní přemnožení komárů apod.

Zadání klienta

Hlavním záměrem klienta při zadání redesignu webu byla změna grafického pojetí s cílem dosáhnout modernější vzhled, barevně živější a kreativnější posun. To vše při zachování stávajícího loga, přestože i v tomto případě byl klient upozorněn, že by bylo třeba provést jeho částečný facelift.

Výsledné řešení

Grafický design

Podoba nového designu je dle požadavků klienta odvozena z barev aplikovaných v logu. Hlavní prvky konverzních akcí jsou zvýrazněny s pomocí červené barvy, čímž je vyřešeno upoutání návštěvníka na podstatné výzvy k akci. Dle pravidla „v jednoduchosti je krása“ je koncipováno celé rozvržení webu s maximálním důrazem na přehlednost a nezahlcení návštěvníka méně významným obsahem.

Na titulní stránce byl dle požadavku klienta vytvořen rychlý poptávkový blok s provázáním na výběr konkrétního typu škůdce.

Moduly

  • Modul pro správu dokumentů ke stažení.
  • Modul pro správu poboček.
  • Katalog škůdců.
  • Katalog služeb.

Aplikovaný redakční systém

Redakční systém nového webu zajišťuje kromě uživatelsky přívětivé administrace i pokročilou ochranu dat, řeší uživatelské profily, má podporu SEO s možností snadné úpravy on-page prvků, které mají vliv na dohledatelnost webu. U redakčního systému ocenil klient snadné a rychlé vložení novinek, článků, tvorbu fotogalerií a editování kontaktních údajů. Redakční systém je připraven na vícejazyčné verze webu, umožňuje klientovi snadnou tvorbu formulářů.


Rozdíly po a před

Deratizace Pařez - Nový web
Deratizace Pařez - Nový web

Další screenshoty webu

Deratizace Pařez - Nový web
Deratizace Pařez - Nový web
Deratizace Pařez - Nový web

Mobilní verze stránek

Deratizace Pařez - Nový web
Deratizace Pařez - Nový web

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference