Pro: Denní lázně Brno
Realizace: 2015
www.dennilaznebrno.cz

O klientovi

Moderní brněnské lázeňské centrum ambulantního typu s komplexně propracovanými relaxačními a rehabilitačními programy pro širokou veřejnost. Denní lázně Brno používají nejmodernější technologie i tradiční léčebné postupy pro rehabilitaci vašeho těla i duše. Přátelská atmosféra, odborný přístup a profesionalita zdravotnických pracovníků je hlavní charakteristikou poskytovaných služeb.

Firma se specializuje na řešení bolestí zad a kloubů, posílení celkové imunity a detoxikaci organismu, odtučňovací kúry cílené na celkové zhubnutí, odstranění tuku z problematických partií, zpevnění postavy, posílení fyzické kondice, estetické problémy typu celulitida, otoky víček, dvojitá brada aj.

Více o klientovi na www.dennilaznebrno.cz

Zadání klienta

Jelikož se jedná o nově vzniklou firmu, hlavním cílem zadavatele bylo vytvořit informační a prezentační web s poutavou grafikou a na systému, který má pokročilou podporu SEO.

Grafické řešení webu by mělo být koncipováno tak, aby vzbudilo zájem o poskytované služby a poutavě odprezentovalo kompletní spektrum služeb:

  • relaxační a odpočinkové programy,
  • hubnoucí kůry a kůry zaměřené na redukci váhy,
  • programy na lymfatický systém,
  • programy zaměřené na napravení zdravotních komplikací,
  • výživové poradenství,
  • kondiční fitness, cardio,
  • balneoterapie, lázeňské procedury.

Klient v grafické specifikaci webu odmítl přílišnou barevnost a stísněnost. Naopak vyjádřil požadavek na použití přírodních barev.

Jak web vypadá

Výsledné řešení

Na základě zadání klienta byl zpracován prezentační web založený na vizuálním promování relaxace a péče o tělo. Výsledkem je přehledný web s jednoduchým navigačním schématem a jasnou konverzí. Grafika i navigační schéma mají za cíl odprezentovat hlavní kategorie služeb a přivést návštěvníka na konkrétní stránky s detailem služby.

Aplikovány byly moduly:

  • Katalog služeb.
  • Fotogalerie.
  • Akční nabídky.

Podobné reference

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Moderní přístup k webdesignu si vysloužil projekt Maxmilian Develop, pro který jsme připravili kompletně nový web charakteristický...
Redesign webu hotelu Continental Brno se zaměřením na SEO

Redesign webu hotelu Continental

Nový web pro Continental Brno, známý brněnský hotel s dlouholetou tradicí, se speciálním zaměřením na prezentaci služeb a...
Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Modernizace webu pro českého výrobce systémů na vysoušení zdiva Drypol®. Největší výzvou bylo zachování dobré optimalizace,...
Tvorba webu na míru pro NANO - AUDIT

Tvorba webu pro NANO - AUDIT

Nový web pro účetní a auditorskou firmu NANO - AUDIT, který byl vytvořen na míru od loga a grafiky přes wireframe a strukturu...