Pro: Clarina Music
Realizace: 2014
saxofony.clarina.cz

O klientovi

Společnost Clarina Music se zabývá prodejem hudebnin, provozuje e-shop i kamennou prodejnu v Brně. Clarina Music se částečně zaměřuje na distribuci koncertních nástrojů pro profesionální hráče, přičemž samozřejmě nabízí i prodej kvalitních hudebnin pro širokou veřejnost, ZUŠ a hudební nadšence.

Více o klientovi na saxofony.clarina.cz

Zadání klienta

Klient požadoval vytvoření mikrowebu zaměřeného na prezentaci saxofonů. Mikroweb má posloužit jako záchytný bod pro vybrané činnosti online marketingu, pro které bude cílovou stránkou s dostatečnou přesvědčovací argumentací a silným konverzním efektem ve prospěch eshopu.

Jak web vypadá

Výsledné řešení

Na základě vstupního průzkumu potřeb zájemců o konkrétní typy saxofonů jsme navrhli členění obsahových částí a konkrétní zájmové oblasti, které byly následně vyzdviženy v rámci obsahu. Celý koncept obsahové struktury navíc vycházel z analýzy hledanosti relevantních klíčových slov. Grafické řešení je logicky postaveno na primárním vizuálu saxofon, působí velmi přehledným a uvolněným dojmem.

Miniweb byl koncipován jako odkazový prostředek směřující lidi spádované přes online reklamu do hlavního eshopu. Podpora jednotlivých kategorií saxofonů je podpořena taktéž nabídkou souvisejícího zboží, aby bylo návštěvníku jasné, že Clarina zaručí kompletní produktové portfolio pro saxofonisty.

Kostru webu tvoří scrollovací stránka, kde se postupně střídají sekce popisující saxofony, vybrané příslušenství, představení novinek z oblasti saxofonů, související produktové kategorie eshopu, popis společnosti a kontaktní údaje. Za pomoci obsahové subčásti „Jak vznikly hudebniny Clarina Music“ je budována důvěra a komunikována hlavní myšlenka společnosti.

Mikrostránky vznikly v poměrně krátkém čase, aby mohly být co nejdříve k dispozici pro placené marketingové aktivity. Přestože se jedná o mikroweb, nejde o statický web, ale naopak o web s redakčním systémem umožňující libovolnou editaci obsahu přímo klientem. Web prošel základní optimalizací pro vyhledávače a je odladěn pro rychlé načítání.  

Podobné reference

Tvorba nového webu pro Sporten

Tvorba nového webu pro Sporten

Nový web s moderním a jednoduchým designem pro značku s vybavením na lyžování a běžkování Sporten, zaměřený na prezentaci...
Tvorba nového e-shopu REPELENT PREDATOR

Tvorba nového e-shopu REPELENT PREDATOR

Leroy Cosmetics s.r.o. je ryze česká společnost, která za pomoci unikátních receptur vyrábí velmi populární...
Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport

Nový přehledný a intuitivní web s moduly a snadnou administrací pro Šenkýř Motorsport.
Tvorba nového webu pro HalyComp

Tvorba nového webu pro HalyComp

HalyComp se specializuje na projekci, výstavbu a rekonstrukci ocelových a betonových hal. HalyComp vytváří...