Clarina Music - Klarinety

Comerto / Tvorba webu / Reference webů / Clarina Music - Klarinety

Clarina Music - Klarinety

O klientovi

Clarina Music - Klarinety

Clarina Music jsou brněnské hudebniny, které kromě kamenné prodejny provozují také vlastní e-shop. Velký důraz kladou na odbornost, kvalitu, servis a osobní přístup. Clarina Music vytvořili i síť odborných opravářů, a tak zajišťují i opravy všech hudebních nástrojů na požadované úrovni.


Více o klientovi naleznete na klarinety.clarina.cz

Zadání klienta

Klient požadoval vytvoření vhodné přistávací stránky pro PPC reklamu, která bude zlepšovat první dojem potenciálních zákazníků a snižovat okamžitou míru opuštění.

Výsledné řešení

Na počátku celého projektu jsme vytvořili wireframe (schéma rozvržení prvků), aby byla zachována přehlednost a zároveň byly navrženy všechny návaznosti jednotlivých prvků stránky.

Wireframe podpůrného webu pro Clarina Music

Při navrhování jsme přihlíželi také k možnostem budoucí rozšiřitelnosti – tzn., že z jednoho promyšleného rozvržení v budoucnu vzejdou i další podpůrné weby (např. další kategorie e-shopu).

V tomto případě se sice jedná primárně o přistávací stránku pro uživatele, kteří kliknou na reklamu, ale celé jsme to uchopili ještě více ze široka, aby byl přínos pro klienta co největší – přidali jsme možnost přidat podstránky, které odpovídají podkategoriím dané hlavní sekce / tématu. Tímto jsme položili základní kameny lepšího zaindexování tohoto podpůrného webu – zobrazí se ve výsledcích vyhledávání na více dotazů a je tedy více tzv. SEO friendly.

Díky většímu množství obsahu se taktéž zvyšuje užitečnost stránek – lidé tam najdou to, co potřebují a k tomu mají vždy po ruce odkaz do e-shopu a můžou si vybrat z více produktů, které je zajímají, aniž by museli dále složitě hledat.

Vzhledem k tomu, že je na podpůrném webu blok s průvodním slovem zakladatele a majitele společnosti a také prostor s kompletními kontakty, tak roste i důvěryhodnost, což také přispívá k delšímu setrvání návštěvníků na webu, k snížení míry okamžitého opuštění.

Grafický návrh a kódování webu

Finální grafickou podobu jsme řešili ve spolupráci s grafikem klienta na základě našeho wireframe. Následně byl web nakódován a přidány veškeré funkce a interaktivní prvky.


klarinety.clarina.cz

Další screenshoty webu

Clarina Music - Klarinety
Clarina Music - Klarinety
Clarina Music - Klarinety
Clarina Music - Klarinety
Clarina Music - Klarinety

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference