Brněnská pole - Reference

O klientovi

Brněnská pole - Reference

Brněnská pole Invest, s.r.o. je společnost založená za účelem realizace Projektu výstavby obytného souboru bytových domů ve Šlapanicích, který se nachází na západním okraji města.

Výstavba celého bytového komplexu je řízena v souladu s moderní architekturou -  vzniká tak nový unikátní projekt pro ty, kteří si přejí nové moderní bydlení, kde budou mít klidné prostředí a vyžití (kulturu, zábavu, práci, sport aj.). Bytový komplex se nachází v těsné blízkosti přírody a zároveň s vynikající dostupností centra Brna.


Více o klientovi naleznete na www.brnenskapole.cz

Zadání klienta

Požadavkem klienta bylo vytvoření webové prezentace splňující níže uvedené body:

  • Zjednodušit administraci webu

  • Zpřehlednit nabídku pro potenciálního zákazníka

  • Modernizovat prezentaci projektu

  • Zvýšit návštěvnosti webových stránek prostřednictvím optimalizace pro vyhledávače

Výsledné řešení

Informační web je založen na přehledné prezentaci předností projektu, a to s důrazem na promování nabídky volných bytů a plánované budoucí výstavby. Tomu odpovídá i pojetí titulní stránky, kde je největší vizuální pozornost věnována ukázkám bytové výstavby prostřednictvím automaticky střídaných obrázků lokality. Scrollovací titulní stránka následně v jednotlivých krocích prezentuje přehlednou nabídku volných bytů, interiérové fotografie i videovizitku projektu. Cílem titulní stránky je nalákat, odprezentovat aktuálně volné byty a sdělit výhody bydlení v dané lokalitě.

Detail bytu byl co nejvíce propracován s ohledem na maximum informací, které má mít zájemce o byt k dispozici. Díky filtračním parametrům definovaným každému bytu (orientace, umístění, dispozice aj.) bylo možné nabídku bytů nejen strukturovat podle různých hledisek, ale v ní i snadno vyhledávat. Propracovaný katalog s pokročilou filtrační strukturou byl základem snadného plnění a následného variabilního vypisování nabídek bytů dle různých parametrů – např.: stav (volný, prodaný, rezervovaný), velikost (do 70 m2, do 80 m2, nad 80 m2), dispozice (3+kk, 4+kk) aj.

Web je velmi přehledný s jednoduchým navigačním schématem a jasnými konverzními akcemi:

  • Telefonní číslo a mail v hlavičce.

  • Tlačítko „online poptávka“ v hlavičce.

  • Tlačítková výzva „mám zájem“ v detailu každého bytu.

SEO pohled

Na základě promyšlené struktury a navigačního aparátu byly i s pomocí filtrace vytvořeny fixní URL, jakožto přistávací stránky pro unikátní longtailové výrazy, čímž bylo docíleno zvýšení návštěvnosti přes relevantní vyhledávací výrazy (např. „byt Brno 3+kk do 70 m2“). Vstupní realizační investice v oblasti optimalizace pro vyhledávače zajistily již ve velmi brzkém čase po spuštění webu kýžený efekt.


www.brnenskapole.cz

Další screenshoty webu

Brněnská pole - Reference
Brněnská pole - Reference
Brněnská pole - Reference

Mobilní verze stránek

Brněnská pole - Reference
Brněnská pole - Reference

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference