Pro: Brněnská pole Invest, s.r.o.
Realizace: 2015
www.brnenskapole.cz

O klientovi

Brněnská pole Invest, s.r.o. je společnost založená za účelem realizace Projektu výstavby obytného souboru bytových domů ve Šlapanicích, který se nachází na západním okraji města.

Výstavba celého bytového komplexu je řízena v souladu s moderní architekturou -  vzniká tak nový unikátní projekt pro ty, kteří si přejí nové moderní bydlení, kde budou mít klidné prostředí a vyžití (kulturu, zábavu, práci, sport aj.). Bytový komplex se nachází v těsné blízkosti přírody a zároveň s vynikající dostupností centra Brna.

Více o klientovi na www.brnenskapole.cz

Zadání klienta

Požadavkem klienta bylo vytvoření webové prezentace splňující níže uvedené body:

  • Zjednodušit administraci webu

  • Zpřehlednit nabídku pro potenciálního zákazníka

  • Modernizovat prezentaci projektu

  • Zvýšit návštěvnosti webových stránek prostřednictvím optimalizace pro vyhledávače

Jak web vypadá

Mobilní verze stránek

Výsledné řešení

Informační web je založen na přehledné prezentaci předností projektu, a to s důrazem na promování nabídky volných bytů a plánované budoucí výstavby. Tomu odpovídá i pojetí titulní stránky, kde je největší vizuální pozornost věnována ukázkám bytové výstavby prostřednictvím automaticky střídaných obrázků lokality. Scrollovací titulní stránka následně v jednotlivých krocích prezentuje přehlednou nabídku volných bytů, interiérové fotografie i videovizitku projektu. Cílem titulní stránky je nalákat, odprezentovat aktuálně volné byty a sdělit výhody bydlení v dané lokalitě.

Detail bytu byl co nejvíce propracován s ohledem na maximum informací, které má mít zájemce o byt k dispozici. Díky filtračním parametrům definovaným každému bytu (orientace, umístění, dispozice aj.) bylo možné nabídku bytů nejen strukturovat podle různých hledisek, ale v ní i snadno vyhledávat. Propracovaný katalog s pokročilou filtrační strukturou byl základem snadného plnění a následného variabilního vypisování nabídek bytů dle různých parametrů – např.: stav (volný, prodaný, rezervovaný), velikost (do 70 m2, do 80 m2, nad 80 m2), dispozice (3+kk, 4+kk) aj.

Web je velmi přehledný s jednoduchým navigačním schématem a jasnými konverzními akcemi:

  • Telefonní číslo a mail v hlavičce.

  • Tlačítko „online poptávka“ v hlavičce.

  • Tlačítková výzva „mám zájem“ v detailu každého bytu.

SEO pohled

Na základě promyšlené struktury a navigačního aparátu byly i s pomocí filtrace vytvořeny fixní URL, jakožto přistávací stránky pro unikátní longtailové výrazy, čímž bylo docíleno zvýšení návštěvnosti přes relevantní vyhledávací výrazy (např. „byt Brno 3+kk do 70 m2“). Vstupní realizační investice v oblasti optimalizace pro vyhledávače zajistily již ve velmi brzkém čase po spuštění webu kýžený efekt.

Podobné reference

Tvorba nového webu pro Sporten

Tvorba nového webu pro Sporten

Nový web s moderním a jednoduchým designem pro značku s vybavením na lyžování a běžkování Sporten, zaměřený na prezentaci...
Tvorba nového e-shopu REPELENT PREDATOR

Tvorba nového e-shopu REPELENT PREDATOR

Leroy Cosmetics s.r.o. je ryze česká společnost, která za pomoci unikátních receptur vyrábí velmi populární...
Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport

Nový přehledný a intuitivní web s moduly a snadnou administrací pro Šenkýř Motorsport.
Tvorba nového webu pro HalyComp

Tvorba nového webu pro HalyComp

HalyComp se specializuje na projekci, výstavbu a rekonstrukci ocelových a betonových hal. HalyComp vytváří...