BLANÁŘ NÁBYTEK

Comerto / Tvorba webu / Reference webů / BLANÁŘ NÁBYTEK

BLANÁŘ NÁBYTEK

O klientovi

BLANÁŘ NÁBYTEK

Český výrobce čalouněného nábytku s působností na trhu více jak 25 let. Jedná se o jednoho z největších producentů lehacího nábytku na domácím trhu. Firma má zastoupení ve všech velkých nábytkových řetězcích v ČR, v roce 2013 získala titulu Odpovědná firma roku. Držitelé certifikátu státní zkušebny.


Více o klientovi naleznete na www.blanar.cz

Zadání klienta

Hlavní důraz kladl klient na modernizaci vizuální i funkční stránky stávajícího webu, včetně lepší propojenosti na eshop, kdy v původní webové prezentaci neexistovalo přímé provázání z produktového katalogu na eshopový katalog. Z dalších požadovaných bodů jmenujme:

 • Vylepšení povědomí o značce za pomoci optimalizované dohledatelnosti webu.
 • Intuitivní vyhledávání prodejců v lokalitách.
 • Přizpůsobení pro mobilní zařízení.
 • Lepší podpora prodeje.
 • Propojení se sociálními sítěmi.
 • Možnost budoucího propojení na Pinterest, Youtube.
 • Jazykové verze: angličtina, němčina.

Výsledné řešení

Web byl vizuálně tvořen tak, aby sloužil primárně k prezentaci firmy jakožto významného výrobce nábytku, přičemž hlavní důraz byl kladen na vizuální odprezentování výrobních výsledků a také nasměrování k přechodu do eshopu. V momentě, kdy si návštěvník vybere nějakou kategorii produktů (v menu), je přesměrován přímo do relevantní kategorie na eshopu, což byl zásadní požadavek, na kterém klient trval a byl 100 % splněn dle jeho přání.

Grafické zpracování vycházelo z respektování původních firemních barev - bílá, červená, černá, šedá. Design byl laděn s ohledem na vizuální přehlednost, vzdušnost a pocit výjimečnosti.

V průběhu tvorby webu se klient rozhodl i pro přestylování eshopu – grafické řešení webu se klientovi natolik líbilo, že podobu odděleného eshopu nechal změnit dle nové webové grafiky, přestože původně tento záměr nebyl vůbec komunikován.

Z funkčních prvků jmenujme:

 1. Vyhledávač prodejců synchronní s mapou.
 2. Moduly pro jazykové varianty.
 3. Optimalizace pro mobilní zobrazení.
 4. Interní vyhledávání.
 5. Fixní (sticky) menu v hlavičce (při scrollování).
 6. Editovatelný prezentační slider na titulní stránce.
 7. Rychlé načítání.

Titulní stránka je koncipována jako scrollovací. Při scrollování dolů zůstává horní menu fixní (pouze se zmenší), stejně tak spodní pruh s konverzními akcemi (mail, telefon, eshop, nejbližší prodejna). Titulní stránka je složena z obsahových kroků, které následují po sobě v tomto pořadí: úvod (slider), o firmě, produkty, rady a tipy, novinky, reference. Cílem bylo, aby titulní stránka odprezentovala od každého kousek, nalákala lidi k prokliku na dané stránky, kde se návštěvníci dovědí kompletní info. Titulní stránka naviguje, ale zároveň slouží jako rychlý prezentér toho nedůležitějšího, čímž pomáhá k lepšímu pochopení charakteru celé firmy.


www.blanar.cz

Rozdíly po a před

BLANÁŘ NÁBYTEK
BLANÁŘ NÁBYTEK

Další screenshoty webu

BLANÁŘ NÁBYTEK
BLANÁŘ NÁBYTEK
BLANÁŘ NÁBYTEK

Mobilní verze stránek

BLANÁŘ NÁBYTEK
BLANÁŘ NÁBYTEK

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference