Autoškola AHHA

Comerto / Tvorba webu / Reference webů / Autoškola AHHA

Autoškola AHHA

O klientovi

Autoškola AHHA

Autoškola AHHA patří ke středně velkým autoškolám v Brně. Nabízí klasické služby výcviku řidičů pro skupiny A, B, BE, C, CE, D, DE, stejně tak kondiční jízdy, vrácení řidičského průkazu, školení referentů a profesionálů.


Více o klientovi naleznete na www.autoskolavbrne.cz

Zadání klienta

V tomto případě bylo hlavním záměrem klienta provedení grafického redesignu a revize navigační struktury vč. členění obsahu. K tomuto rozhodnutí vedla klienta především nespokojenost se zastaralou grafikou a taktéž připomínky zákazníků, že se na webu neorientují a hůře se jim hledají důležité informace včetně objednání kurzu.

Výsledné řešení

Grafické řešení titulní stránky pracuje s hlavními přednostmi, které tato autoškola nabízí. Jedná se o výhodnou cenu, ukázku cvičných vozidel a snadnou registraci jízd s pomocí internetové aplikace. Tyto prvky jsou v grafice zdůrazněny, stejně jako subnavigace jednotlivých skupin řidičských průkazů.

Velkou změnou prošel konverzní standard webu. Výzva k objednání kurzu v podobě viditelného zeleného tlačítka, která v původní verzi chyběla na všech cílových stránkách (především pak u stránek jednotlivých skupin řidičského oprávnění), byla nyní na web přidána.


Rozdíly po a před

Autoškola AHHA
Autoškola AHHA

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference