Autoservis AZM Brno - Reference

O klientovi

Autoservis AZM Brno - Reference
Firma Autoservis AZM se zaměřuje na poskytování služeb v oblasti pneu a autoservisu. Působí prioritně v lokalitě Brno a okolí.
Více o klientovi naleznete na www.autoservis-azm.cz

Zadání klienta

Klient požadoval kompletní vytvoření webových stránek v expresním termínu do 14 dnů. Tj. včetně návrhu struktury, grafického řešení, nakódování a vložení obsahu. Vedle expresního odbavení klient určil požadavek na modernost a přehlednost grafického řešení s účelným cílením na vybrané služby a směřování návštěvníků k obsahu prioritních stránek díky inteligentně řešené navigaci.

Výsledné řešení

Expresní termín kompletní realizace webu do 14 dnů byl dodržen.

Grafické řešení jsme koncipovali s důrazem na přehlednost a vzdušnost jednotlivých prvků rozložení layoutu. Moderní design dokresluje vhodně zvolené barevné řešení, které koresponduje s vizuálem loga.

Web byl navržen s ohledem na jednoduchost a pochopitelnost z pohledu uživatelů. Intuitivní navigaci podpořilo i tzv. „sticky menu“, tj. hlavní menu, které scroluje společně s pohybem stránky směrem dolů.

Web je skvěle řešen i po stránce technické, kam spadá problematika responsivnosti zobrazení pro různá zařízení (tablety, smartphony aj.).


www.autoservis-azm.cz

Další screenshoty webu

Autoservis AZM Brno - Reference
Autoservis AZM Brno - Reference

Mobilní verze stránek

Autoservis AZM Brno - Reference

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference