Pro: AB Kamna Krby s.r.o.
Realizace: 2011
www.abkamnakrby.cz

O klientovi

Výše uvedená firma patří k předním dodavatelům sortimentu v oblasti krbových kamen a komínových systémů. V roce 1990 firma začala s výrobou krbových kamen a krbových vložek. Hlavní činností se postupem času stala projekce i stavba kamen a krbů všech typů i velikostí.

Více o klientovi na www.abkamnakrby.cz

Zadání klienta

Klient se na nás obrátil s požadavkem tvorby moderního a přehledného webu, který mu poslouží mimo jiné jako platforma pro další online marketingové postupy. Za hlavní cíl webu byla označena funkce prezentace služeb včetně propojení na oblast SEO a využití PPC, které měly za cíl kumulativně podpořit zvýšení návštěvnosti.

Jak web vypadá

Výsledné řešení

Web byl koncipován do přehledné podoby layoutu skládajícího se z prvku hlavního slideru prezentujícího top produkty a služby. Hlavní součástí je i obrazový rozcestník, který dominuje titulní stránce z důvodu potřeby jasného směřování návštěvníků k produktovým kategoriím, resp. produktům.

Grafika je řešena spíše jednodušší formou s důrazem na přehlednost a dominanci navigačního aparátu webu. Tematickou stylizaci zajišťují především ilustrační fotografie použité v obsahu slideru i ve výše zmíněném rozcestníku.

Web byl kódován s ohledem na SEO standardy, a to tak, aby poskytl dostatečnou živnou půdu pro efektivní rozvoj optimalizace pro vyhledávače, která přišla na řadu po dokončení samotného webu. Zviditelnění produktového portfolia bylo navíc podpořeno realizací proklikových kampaní (PPC).

Realizované služby

Další specifické služby

Podobné reference

Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport

Nový přehledný a intuitivní web s moduly a snadnou administrací pro Šenkýř Motorsport.
Tvorba nového webu pro HalyComp

Tvorba nového webu pro HalyComp

HalyComp se specializuje na projekci, výstavbu a rekonstrukci ocelových a betonových hal. HalyComp vytváří...
Tvorba nového webu pro DUCK & DOG

Tvorba nového webu pro DUCK & DOG

Kreativní návrh a realizace webu pro moravský řemeslný pivovar.
Tvorba nového webu Kamenbrno.cz

Tvorba nového webu Kamenbrno.cz

Společnost Kámen Brno byla založena v roce 1991 a její hlavní činností je těžba a dobývání kamene ve...