AB Kamna Krby

Comerto / Tvorba webu / Reference webů / AB Kamna Krby

AB Kamna Krby - Reference

O klientovi

AB Kamna Krby - Reference

Výše uvedená firma patří k předním dodavatelům sortimentu v oblasti krbových kamen a komínových systémů. V roce 1990 firma začala s výrobou krbových kamen a krbových vložek. Hlavní činností se postupem času stala projekce i stavba kamen a krbů všech typů i velikostí.


Více o klientovi naleznete na www.abkamnakrby.cz

Zadání klienta

Klient se na nás obrátil s požadavkem tvorby moderního a přehledného webu, který mu poslouží mimo jiné jako platforma pro další online marketingové postupy. Za hlavní cíl webu byla označena funkce prezentace služeb včetně propojení na oblast SEO a využití PPC, které měly za cíl kumulativně podpořit zvýšení návštěvnosti.

Výsledné řešení

Web byl koncipován do přehledné podoby layoutu skládajícího se z prvku hlavního slideru prezentujícího top produkty a služby. Hlavní součástí je i obrazový rozcestník, který dominuje titulní stránce z důvodu potřeby jasného směřování návštěvníků k produktovým kategoriím, resp. produktům.

Grafika je řešena spíše jednodušší formou s důrazem na přehlednost a dominanci navigačního aparátu webu. Tematickou stylizaci zajišťují především ilustrační fotografie použité v obsahu slideru i ve výše zmíněném rozcestníku.

Web byl kódován s ohledem na SEO standardy, a to tak, aby poskytl dostatečnou živnou půdu pro efektivní rozvoj optimalizace pro vyhledávače, která přišla na řadu po dokončení samotného webu. Zviditelnění produktového portfolia bylo navíc podpořeno realizací proklikových kampaní (PPC).


www.abkamnakrby.cz

Další screenshoty webu

AB Kamna Krby - Reference
AB Kamna Krby - Reference
AB Kamna Krby - Reference
AB Kamna Krby - Reference
AB Kamna Krby - Reference

Realizované služby

Hlavní služby

Další specifické služby

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference