Pro: AB Kamna Krby s.r.o.
Realizace: 2011
www.abkamnakrby.cz

O klientovi

Výše uvedená firma patří k předním dodavatelům sortimentu v oblasti krbových kamen a komínových systémů. V roce 1990 firma začala s výrobou krbových kamen a krbových vložek. Hlavní činností se postupem času stala projekce i stavba kamen a krbů všech typů i velikostí.

Více o klientovi na www.abkamnakrby.cz

Zadání klienta

Klient se na nás obrátil s požadavkem tvorby moderního a přehledného webu, který mu poslouží mimo jiné jako platforma pro další online marketingové postupy. Za hlavní cíl webu byla označena funkce prezentace služeb včetně propojení na oblast SEO a využití PPC, které měly za cíl kumulativně podpořit zvýšení návštěvnosti.

Jak web vypadá

Výsledné řešení

Web byl koncipován do přehledné podoby layoutu skládajícího se z prvku hlavního slideru prezentujícího top produkty a služby. Hlavní součástí je i obrazový rozcestník, který dominuje titulní stránce z důvodu potřeby jasného směřování návštěvníků k produktovým kategoriím, resp. produktům.

Grafika je řešena spíše jednodušší formou s důrazem na přehlednost a dominanci navigačního aparátu webu. Tematickou stylizaci zajišťují především ilustrační fotografie použité v obsahu slideru i ve výše zmíněném rozcestníku.

Web byl kódován s ohledem na SEO standardy, a to tak, aby poskytl dostatečnou živnou půdu pro efektivní rozvoj optimalizace pro vyhledávače, která přišla na řadu po dokončení samotného webu. Zviditelnění produktového portfolia bylo navíc podpořeno realizací proklikových kampaní (PPC).

Realizované služby

Další specifické služby

Podobné reference

Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport

Nový přehledný a intuitivní web s moduly a snadnou administrací pro Šenkýř Motorsport.
Tvorba nového e-shopu Twinsport.cz

Tvorba nového e-shopu Twinsport.cz

Úkolem bylo vytvoření moderního responzivního e-shopu pro prodejce jízdních kol, elektrokol a cyklodoplňků s napojením na...
Fruli - tvorba webu

Fruli - tvorba webu

Společnost fruli company s.r.o. stojí za ruční výrobou výjimečných přírodních sirupů, chutných čokolád,...
Tvorba nového webu KRÁLOVOPOLSKÁ, a.s.

Tvorba nového webu KRÁLOVOPOLSKÁ, a.s.

Nový web si firma nadělila ke 130. výročí založení. Oslavy, které provází tuto významnou událost, se opírají právě o redesignovaný...