PodNovou - SEO

Comerto / Internetový marketing / Reference marketing / PodNovou - SEO

Povedlo se nám

O klientovi

PodNovou - SEO

Klient nabízí prostřednictvím tohoto developerského projektu novostavby RD v Mikulově, s to v místě ulice Pod Novou, podle které dostal projekt název. Jedná se o území o rozloze cca. 17 ha ohraničené na severozápadě ulicí K vápence, na jihu navazuje na sídliště U nádraží, na severu na zástavbu podél ulice Brněnská a na východě pak na zástavbu podél ulice Pod Novou.


Více o klientovi naleznete na www.podnovou.cz

Zadání klienta

  • Zviditelnění přes relevantní vyhledávací dotazy související s lokalitou a typem bydlení.
  • Zvýšení počtu poptávek přes webové stránky.

Výsledné řešení

Projekt odstartoval tvorbou webu aplikovaného na redakčním systému Comerto, který je detailně připraven na realizaci optimalizačních požadavků a má technický background, jenž je vyhledávacími službami přijímán velmi pozitivně.

Více o realizaci webu zjistíte zde.

Na základě analýzy vyhledávacích termínů a témat jsme sestavili obsahovou strategii, které mimo jiné jasně určila, jak bude řešen obsah webu včetně cíleného pojmenování obrázků a optimalizace dalších on-page faktorů.

Postupné zvyšování návštěvnosti je patrné z grafu v co se nám povedlo.

Propagace tématu byla na přání klienta následně také podpořena placenou reklamou.

Na základě statistik z nástroje Google Search Console neustále tipujeme další nová vyhledávací témata, pro která následně vytváříme relevantní přistávací stránky a rozšiřujeme obsahové dispozice webu. Zároveň sledujeme definované cíle odezvy návštěvníků i jejich chování a ladíme použitelnost webu.


www.podnovou.cz

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference