Internetový marketing pro Frischmann Vyškov, spol. s r.o

Comerto / Internetový marketing / Reference marketing / Internetový marketing pro Frischmann Vyškov, spol. s r.o

Krátce o projektu

Projekt v kostce: Realizace linkbuildingu, optimalizace pro vyhledávače. Správa hostingu a domén. Tvorba nového webu, YouTube kanálu a e-shopu.
Pro: Frischmann Vyškov, spol. s r.o
Rok realizace: 2012 - současnost
Web: www.frischmann-marcipan.cz

O klientovi

Internetový marketing pro Frischmann Vyškov, spol. s r.o

Společnost Frischmann Vyškov, spol. s r.o., jejíž založení se datuje do roku 1999, se specializuje na výrobu potahové hmoty a figurek z pravého marcipánu. Mezi nejžádanější sortiment patří ručně formovaný a modelovaný marcipán.


Více o klientovi naleznete na www.frischmann-marcipan.cz

Zadání klienta

Spolupráce s klientem se postupem času rozrostla z původního záměru stránky optimalizovat pro lepší viditelnost ve výsledcích vyhledávání, až po tvorbu nového webu a e-shopu. Po celou dobu spolupráce klient využíval konzultační služby, v rámci nichž jsme doporučovali klientovi nejefektivnější realizace pro aktuální období.

Výsledné řešení

Počátek spolupráce se společností Frischmann Vyškov (dále jen FV) se datuje do roku 2012. V té době nás firma FV oslovila s požadavkem na optimalizaci webových stránek (SEO) s cílem zviditelnit se na vybrané vyhledávací výrazy. Na základě klasifikační analýzy klíčových slov byly určeny hlavní výrazy pro optimalizaci tematických skupin vyhledávacích dotazů. Ty byly následně použity pro aktivity copywritingu, linkbuildingu. Relevantní dotazy, které jsou v blízkém vztahu s cílovou skupinou byly textovány v rámci nově přidaných cílových stránek (zpravidla ve formě článků, receptů, rad a tipů). Tímto pojetím jsme se snažili sbírat specifičtější a více relevantnější přístupy návštěvníků. Za pomoci budování odkazů a brandu na relevantních fórech a diskuzích prostřednictvím PR článků se povedlo navýšit kvalitu i počty návštěv.

Postupem času byla spolupráce s FV rozšířena o další dílčí projekty v podobě realizace korporátního webu www.frischmann-marcipan.cz i e-shopu marcipan-vyskov.cz. Tento servis zahrnuje i správu domén a hostingu.

V rámci podpory online marketingu je třeba zmínit také přípravu interaktivního webového PF pro rok 2016 nebo založení YouTube kanálu včetně všech nastavení, provázání a nahrání videí. Více viz https://www.youtube.com/channel/UCKqUMgP8DEBoSQeDSGJzXkw

 

 

 


www.frischmann-marcipan.cz

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference