GASTRO NOVOTNÝ - SEO

Comerto / Internetový marketing / Reference marketing / GASTRO NOVOTNÝ - SEO

Povedlo se nám

O klientovi

GASTRO NOVOTNÝ - SEO

Gastro Novotný je specializovaný velkoobchod pro hotely, restaurace, kavárny a ostatní stravovací zařízení. Zajišťuje dodávky profesionálního vybavení pro kuchaře, baristy, číšníky a servírky, ať už se jedná o jakýkoliv z procesů přípravy, zpracování, podávání pokrmů a nápojů. Součástí nabízeného sortimentu jsou také veškeré doplňky a spotřební zboží související s provozem stravovacích a restauračních zařízení. Velkoobchod nabízí také vybrané suroviny, barové doplňky, textil, kávovary, mycí a čisticí prostředky aj.


Více o klientovi naleznete na www.gastronovotny.cz/

Zadání klienta

Dlouhodobý kompletní SEO servis s cílem zvýšit relevantní návštěvnost z vyhledávačů a zviditelnit firmu na specifické dotazy ve vyhledávání.

Výsledné řešení

Progresivní růst je patrný ve všech meziročních srovnáních statistik návštěvnosti. Největší byl na počátku spolupráce (2012), kdy se zcela neoptimalizovaný web začal ladit po technické i obsahové stránce. Aktuální výsledky jsou následující: porovnání návštěvnosti z vyhledávačů (organic, tj. neplacené vyhledávání) mezi léty 2016 a 2017 ukazuje nárůst návštěvnosti o 64,35 %. Což je posun v řádech několika tisíc uživatelů oproti roku 2016.

Po vstupním odladění webu byly prováděny kontinuální linkbuildingové a obsahové aktivity. Velkou měrou k dosaženému výsledku pomohly právě již zmíněné obsahové aktivity, jejichž prostřednictvím se dosáhla viditelnost na úzce profilovaná témata, která byla vytipována zároveň jako vysoce relevantní a konverzní z pohledu klientova podnikání.


www.gastronovotny.cz

Chcete také zvýšit návštěvnost vašeho webu?
Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference