Comerto / Online marketing / Reference marketing / GASTRO NOVOTNÝ - SEO

GASTRO NOVOTNÝ - SEO

Povedlo se nám

Meziroční nárůst přirozené návštěvnosti
+64 %
Meziroční srovnání návštěvnosti z vyhledávačů (2016 VS. 2017)
Meziroční nárůst přirozené návštěvnosti
+57 %
Meziroční srovnání návštěvnosti z vyhledávačů (2018 VS. 2019)
Pro: Gastro Novotný
Realizace: 2012 - 2024  (probíhá)
www.gastronovotny.cz

O klientovi

Gastro Novotný je specializovaný velkoobchod pro hotely, restaurace, kavárny a ostatní stravovací zařízení. Zajišťuje dodávky profesionálního vybavení pro kuchaře, baristy, číšníky a servírky, ať už se jedná o jakýkoliv z procesů přípravy, zpracování, podávání pokrmů a nápojů. Součástí nabízeného sortimentu jsou také veškeré doplňky a spotřební zboží související s provozem stravovacích a restauračních zařízení. Velkoobchod nabízí také vybrané suroviny, barové doplňky, textil, kávovary, mycí a čisticí prostředky aj.

Více o klientovi na www.gastronovotny.cz

Zadání klienta

Dlouhodobý kompletní SEO servis s cílem zvýšit relevantní návštěvnost z vyhledávačů a zviditelnit firmu na specifické dotazy ve vyhledávání.

Výsledné řešení

SEO servis kleintovi řešíme již od roku 2012 až do současnosti a spolupráce nadále pokračuje. 

Progresivní růst je patrný ve všech meziročních srovnáních statistik návštěvnosti, které evidujeme. Největší byl na počátku spolupráce (2012), kdy se zcela neoptimalizovaný web začal ladit po technické i obsahové stránce. 

V průběhu času byly výsledky následující: porovnání návštěvnosti z vyhledávačů (organic, tj. neplacené vyhledávání) mezi léty 2016 a 2017 ukazuje nárůst návštěvnosti o 64,35 %. Což je posun v řádech několika tisíc uživatelů oproti roku 2016.

Po vstupním odladění webu byly prováděny kontinuální linkbuildingové a obsahové aktivity. Velkou měrou k dosaženému výsledku pomohly právě již zmíněné obsahové aktivity, jejichž prostřednictvím se dosáhla viditelnost na úzce profilovaná témata, která byla vytipována zároveň jako vysoce relevantní a konverzní z pohledu klientova podnikání.

V navazujícím období (2018 - 2019) jsme prioritně rozšiřovali obsah webu dle content strategie. Jednalo se především o vytipování specifičtějších výrazů, jejich shlukování do tematických okruhů a jejich následné zviditelnění s pomocí článků, stránek služeb. V souladu s touto strategií jsme provedli vizuální a technický redesign webu, zrychlení načítání a odladění pro mobilní zobrazení. 

I nadále plánujeme výraznou práci s obsahem, a to včetně přidávání obsahu ve formě FAQ u služeb, nebo automatické vynášení relevantních referencí ke službám. 

Podobné reference

Kompletní online marketing Atila Shop

Kompletní online marketing – správa SEO, PPC, srovnávačů zboží a sociálních sítí (FB a IG) se vším všudy (tvorba obsahu,...
Zdroje návštěvnosti: Organické vyhledávání
71 %

Full-service SEO pro GigaLékárnu

Pro jednu z největších online lékaren GigaLékarnu jsme zajistili optimalizaci pro vyhledávače, včetně analýzy klíčových slov,...
Kompletní online marketing pro NEY spořitelní družstvo s důrazem na důvěryhodnost a konverze

Kompletní online marketing s důrazem na důvěryhodnost a konverze

Komplexní správa online marketingu se zaměřením na PPC reklamy na Googlu i Seznamu, dále také na SEO, webovou analytiku,...
Náklady na reklamu: Heureka.cz
1,76 %

Full service online marketingu – Repelent Predator

Pro Leroy Cosmetics a především jejich repelenty Predator jsme připravili reklamy, příspěvky a inzertní obsah na Google,...