Volná pracovní místa

Comerto / O nás / Práce v Comertu / Volná pracovní místa

Snažíme se, abychom byli nejlepší. Proto neustále hledáme profesionály ve svém oboru. Naše firma se liší od většiny své konkurence, uznává trochu jiné hodnoty a její filozofie je jedinečná. Pracujeme pro naše klienty tak, že mícháme kvalitní znalosti, odborné dovednosti, nápady a zábavu do jednoho kotlíku. Jsme šéfkuchaři internetového marketingu a námi podávané chody patří k opravdovým pochoutkám, na kterých si mohou naši klienti bez obav smlsnout.

Ozvěte se nám

Pokud si myslíte, že nám máte co nabídnout, neváhejte se nám ozvat.

Máte-li chuť něco dokázat a poznat atmosféru prosperující firmy, připojte se k nám. Pošlete nám Váš životopis s průvodním dopisem na email: job@comerto.com.

Jaký by měl být budoucí člen Comerta?

Hledáme lidi s otevřenou myslí, kteří se orientují v moderních technologiích a jsou doslova fascinováni internetem a jeho možnostmi. Máme zájem o zaměstnance, kteří nestojí na místě, ale naopak hledají stále nové impulzy a nápady pro svůj osobní i profesní rozvoj.

Máme místo jen pro týmové hráče, protože tým je firma a firma může být úspěšná jedině tehdy, pokud tým dobře funguje. Na extra přehnaně ambiciózní individuality nespoléháme, neboť zpravidla brzdí týmovou práci.

Hledáme nekonfliktní, pečlivé a přátelské osoby s elánem, s pozitivním a kreativním myšlením, které mají potřebu hledat různé varianty řešení s ohledem na požadovaný výsledek. Musíte umět předvídat / odhadnout budoucí efekt a zaujatě jít za stanoveným cílem. Nesmí Vám chybět operativnost při řešení úkolů.

Naši noví kolegové musí vědět, že každému klientovi máme co nabídnout, ať už je to malá službička či komplexní řešení. Lidem s nápady dáváme velký prostor – nebudeme Vás omezovat!