Odměna za doporučení nového zaměstnance

Comerto / O nás / Práce v Comertu / Odměna za doporučení nového zaměstnance
Kvalitní pracovníci práci nehledají, protože ji často už mají. Případně hledají lepší podmínky nebo přátelštější kolektiv. Pomozte nám oslovit své známé, přátele a kolegy! Víte o někom, kdo se může stát součástí našeho týmu? Za doporučení vás odměníme!

Aktuálně hledáme

Hledáme obchodníka, odměna 5000Kč za doporučení...

OBCHODNÍKA - Zapojte do hledání i své známé a rodinu, sdílejte naši výzvu na Facebooku – zvýšíte tak svou šanci na získání odměny 5 000 Kč!


Podmínky pro přiznání odměny

  1. Aby byla odměna vyplacena, musí doporučený zaměstnanec ve firmě setrvat déle než tři měsíce (absolvovat zkušební dobu a pokračovat dále jako zaměstnanec). Odměna vám bude vyplacena ve 4. měsíci.
  2. Doporučit kandidáta je možné pouze po jeho předchozím souhlasu.
  3. Odměna bude vyplacena na základě smluvního vztahu s vaší osobou (dohoda o provedení práce či na základě jiné vzájemné dohody).
  4. Odměny vyplácíme pouze za aktuálně vypsané pozice uvedené na této stránce. Za doporučení obchodníka vyplácíme 5 000Kč. Za doporučení jiné pozice vyplácíme 2 000 Kč.
  5. Pokud již daného kandidáta v naší databázi máme, budeme vás o tomto faktu neprodleně informovat. Odměna v takovémto případě nemůže být vyplacena.

Jak postupovat?

  • Seznamte se s podmínkami pro získání odměny za doporučení.
  • Prostudujte si požadavky na aktuálně vypsanou pozici.
  • Zašlete nám životopis kandidáta a telefonní kontakt na vás na job@comerto.com. Zasláním automaticky souhlasíte i s podmínkami získání odměny za doporučení.
  • Jestliže kandidát ve výběrovém řízení uspěje a následně setrvá v pracovním poměru déle než tři měsíce, získáváte automaticky nárok na odměnu. Po ukončení zkušební doby daného zaměstnance vás budeme sami kontaktovat a domluvíme předání odměny.