Firemní život

Comerto / O nás / Práce v Comertu / Firemní život

Život v naší firmě je propleten zábavou a zajímavými projekty. Každý, kdo si rád zapřemýšlí, jaké nápady využít pro propagaci našich klientů, ten je u nás jako doma. Pracovní den často začínáme kávou, která je doprovázena debatou nad novými projekty. Můžeme si kdykoliv odpočnout, když nás to následně nastartuje k lepším nápadům. Naše práce je o komunikaci, o vzájemném hledání nejlepších postupů a řešení s ohledem na klientské cíle. Každý názor má šanci a každý názor může být součástí finálního řešení. Učíme se jeden od druhého, abychom byli nejlepší – jedině tak totiž zajistíme, že budeme pracovat na opravdu unikátních a zajímavých projektech, které jsou zárukou zábavy, kterou potřebujeme.

Naše Patero!

1. Věříme v naší práci

Nejsme nováčci v oboru, máme odborné znalosti, a proto věříme naší práci a potažmo jeden druhému.

2. Svobodná firma

Jsme demokratická firma – tj. firma, kde řízení je vyměněno za sebeřízení. Jsme živým organismem s přirozeným řádem, spíše než hierarchicky uspořádanou firmou. Každý má své místo, každý plní určitou roli, a pokud vše funguje tak, jak má, pak si každý sám určuje svou práci a způsoby, jak dosáhne cílů, které naši klienti požadují.

3. Nápady se cení

Dobrý nápad je jako koření – je to prvek, který dá stejně připraveným jídlům charakter jedinečnosti. I my chceme být pro naše klienty jedineční, proto nápady jsou tím podstatným, co doprovází naše myšlení a práci. Nápady pečlivě vybíráme a cíleně používáme – hlavní je spokojenost klienta. Jsme otevřeni jakémukoliv nápadu, který odliší naši práci od konkurence.

4. Týmové prostředí

Při naší práci hodně spoléháme na týmového ducha – je hnacím motorem našich nápadů a navržených řešení. Přestože jsme tým individualit a specialistů, vždy se vzájemně doplňujeme a pomáháme si. Bez týmu to prostě nejde a my to víme. Také z tohoto důvodu hledáme lidi, kteří jsou týmovým hráčem, nepracují jen pro peníze a sami za sebe!

5. Volná pracovní doba

Pracovní dobu přizpůsobíme vašim potřebám. Není nutné se stresovat. Důležité jsou pro nás výsledky, nikoliv „přetrpěná a odkroucená“ pracovní doba. Pokud vidíme, že vše funguje tak, jak má, pak se na naši podporu můžete spolehnout.

Bonus navíc

Když dostaneme malé RC modely helikoptér, tak se na 99% stane, že uspořádáme firemní leteckou akci. Když jdeme posedět do restaurace, tak se na 99% stane, že vás od smíchu bude bolet pusa. Když budete závislí na vynikající kávě, tak se z 99% nestane, že byste u nás trpěli nedostatkem firemní kávičky. Když je venku nesnesitelné horko, tak u nás na 99% frčí klimatizace. Když máte chuť protáhnout si své tělo, tak na 99% vám poskytneme firemní poukaz na fitness.